استند 1

 Lookstand هم ایده خوبی است و هم بد. به همین دلیل عالی است فقط چند سانتی متر نازک ، Lookstand هر چیزی است که شما در تلفن خود می خواهید ، اما ندارد. این کار به صورت ایستاده ، گرفتن است و به یک سه پایه شکوه باز می شود که می تواند به راحتی تلفن شما را چند اینچ از زمین و از هر زاویه ای که می خواهید بلند کنید. سوکت پاپ را فراموش کنید ، آن حلقه های استیک تازگی یا موارد ضد ضربه را فراموش کنید .

وزن تمام فلزی 1.5 اونس وزن دارد و خود را به پشت گوشی یا کیف گوشی شما متصل می کند. در صورت تاشو ، بزرگتر از یک بسته آدامس نیست ، و در هنگام باز کردن می توان از آن به عنوان  استند یا پایه نگهدارنده ، به عنوان یک سلفی یا یک سه پایه که تلفن شما را به اندازه 10 اینچ نگه می دارد ، استفاده کرد. در هر دو پرتره و چشم انداز. این محصول باریک بدون اینکه فضای زیادی را در خود جای دهد ، به پشت تلفن شما رعایت می شود. این به اندازه کافی نازک است که به شما امکان می دهد تلفن خود را بدون هیچ مشکلی در جیب خود بکشید و تنها اشکال قابل پیش بینی این است که ممکن است توانایی شارژ تلفن بی سیم شما را مختل کند.

به همین دلیل است که این یک ایده بد است. زمان بندی Lookstand کاملاً تأسف آور است. ما بیش از 10 سال است که دارای تلفن های هوشمند هستیم و این واقعیت که محصولی مانند Lookstand فقط در حال حاضر وجود دارد احساس می کند که کسی باید زودتر به این فکر کرده باشد . حداقل قبل از اینکه تلفن های قابل ضبط به تصویر بیایند ، زیرا در اینجا بد نیست. این در حالی است که تلفن ها یا نمایشگرهای قابل انعطاف را در طراحی های خود درگیر می کنند ، یا لنزهای عظیم دوربین 4-6 را در قسمت عقب خود دارند و این امر باعث می شود که Lookstand به نوعی چالش برانگیز باشد تا واقعاً به «بالا بردن» تجربه تلفن های هوشمند کمک کند. با این حال ، اگر طراحی می تواند حداقل برای 3 سال آینده مرتبط و مفید باقی بماند .


 

این محصول به زودی در فروشگاه دیجیکو ارائه می شود.

1 دیدگاه

  1. سلام ابزاروتجهيزات مي تواندبراي كاربركارهارااسان كند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *