افزودن GPU دیدگاه خود را بنویسید

افزودن GPU با Powers PCIe Risers:
اگر می خواهید یک GPU اضافی (کارت گرافیک ، اساساً) به رایانه خود اضافه کنید ، اما فضای کافی یا شیارهای کامل ندارید ، یک راه حل عالی استفاده از “Powered PCIe Riser” است.

Powered PCIe Risers چیست؟
علاوه بر اینکه شاید از نظر گرافیکی داخلی از نوعی قابلیت برخوردار باشد ، مادربرد مدرن کامپیوتر دارای دو نوع اسلات است که به شما امکان می دهد کارت گرافیک اضافی، اضافه کنید. این موارد PCI-E 1X و PCI-E 16X نامیده می شوند.(شما میتوانید این نوع رایزر را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.)

هر GPU از پیش نصب شده احتمالاً در شکاف بزرگتر PCI-E 16X قرار دارد:

اسلات PCI-E 16X:
اسلات PCI-E 16X با GPU AMD نصب شده است با استفاده از این “رایزرها” می توانیم کارتهای GPU اضافی را بدون نیاز به مادربرد جدید با شکافهای تمام طول اضافه کنیم و یا می توانیم با استفاده از طول اضافی کابلهای USB 3.0 فضای اشغال شده توسط این کارتها را آزاد کنیم. آنها از طریق USB 3.0 ارتباط برقرار می کنند ، اما اجازه ندهید این باعث دلسردی شما شود ، زیرا برای بسیاری از عملیات ها ، مانند استخراج ارزهای رمزپایه ، پهنای باند کاملاً زیاد است.

نصب کارت گرافیک با استفاده از PCIe Risers:
نصب سخت افزار بسیار ساده است. ابتدا اطمینان حاصل کنید که PSU شما می تواند نیازهای ترکیبی کارت را بپذیرد.

قفل بعدی رایزرها و GPU جدید خود را بردارید.

نحوه ای نصب :

کابل USB را وصل کنید. سپس می توانید “قفل” پلاستیکی شکاف را به عقب بردارید ، هر پوششی از اتصال کارت را بردارید و داخل صفحه قرار دهید ، اطمینان حاصل کنید که بریدگی را در یک خط قرار می دهید.

کارت کوچکتر البته در آن شکاف مادربرد کوتاه ، راحت قرار می گیرد.

اتصالات برق :
بسته به کارت شما به نیاز برق بستگی دارد. در جعبه GPU من کابلهایی فراهم شده است که به من امکان اتصال به کابلهای اضافی PSU را می دهد. اطمینان حاصل کنید که GPU شما موارد نیاز را دریافت می کند.


بسته به کارت شما نیاز به برق بستگی دارد. در جعبه GPU من کابلهایی فراهم شده است که امکان اتصال به کابلهای اضافی PSU را می دهد.

شما میتوانید انواع رایزرهای اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *