تبدیل نری به مادگی HDMI دیدگاه خود را بنویسید

تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک :

بوسیله  تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک میتوانید از خراب شدن و فشار حداکثری به پورت HDMI جلوگیری کرد. گاهی اوقات برای کابل کشی تصویر HDMI در متراژ های بالا هزینه های زیادی را پرداخت میکنید و فشار ناشی از طول بلند امکان ضربه و خرابی سوکت HDMI را به همراه دارد ازاینرو استفاده از تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک این روند خرابی را کنسل و به حداقل میرساند. به تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک نیز افزایش طول HDMI میگویند.


 تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک

 

 


توضیحات تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک :

کوپلر HDMI به راحتی دو کابل HDMI A Male به A Male را به هم متصل می کند تا به عنوان یک رابط کار کند یا یک تلویزیون و کابل HDMI را به هم متصل می کند تا چوب تلویزیون را از پشت تلویزیون خارج کند تا سیگنال های WiFi/ریموت قوی تری دریافت کند. بیشتر کابل HDMI را به دلیل نداشتن طول علت مشکل حل می کند.
این آداپتور HDMI با استاندارد HDMI 2.0 مطابقت دارد و به طور کامل تا وضوح 4K در 60 هرتز را پشتیبانی می کند. همچنین دارای HDR10، HDCP2.2، ویدیوی سه بعدی، انتقال با سرعت 18 گیگابیت بر ثانیه، کانال بازگشت صدا (ARC)، کانال اترنت و صدای اصلی DTS-HD است.
رابط HDMI 2.0 با HDTV، Chromecast/Roku TV Stick، سوئیچ، لپ تاپ، تی وی باکس، کامپیوتر، رایانه شخصی، مانیتور، پخش کننده Blu-ray/DVD، نمایشگر، گیرنده A/V، PS4، PS3 و موارد دیگر سازگار است. (سازگار با نسخه های قبلی مانند HDMI 2.0 /1.4/1.3…)


 تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک

 


 تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک به راحتی دو کابل HDMI A Male به A Male را به هم متصل می کند تا به عنوان یک رابط کار کند یا یک تلویزیون و کابل HDMI را به هم متصل می کند تا چوب تلویزیون را از پشت تلویزیون خارج کند تا سیگنال های WiFi/ریموت قوی تری دریافت کند. بیشتر کابل HDMI را به دلیل نداشتن طول علت مشکل حل می کند. این آداپتور HDMI زن به زن با استاندارد HDMI 2.0 مطابقت دارد و به طور کامل تا وضوح 4K در 60 هرتز را پشتیبانی می کند. همچنین دارای HDR10، HDCP2.2، ویدیوی سه بعدی، انتقال با سرعت 18 گیگابیت بر ثانیه، کانال بازگشت صدا (ARC)، کانال اترنت و صدای اصلی DTS-HD است.

رابط HDMI 2.0 با HDTV، Chromecast/Roku TV Stick، سوئیچ، لپ تاپ، تی وی باکس، کامپیوتر، رایانه شخصی، مانیتور، پخش کننده Blu-ray/DVD، نمایشگر، گیرنده A/V، PS4، PS3 و موارد دیگر سازگار است. ( سازگار با نسخه های قبلی، مانند HDMI 2.0 /1.4/1.3… ) کانکتورها و کنتاکت ها با روکش طلا. 2 کانکتور HDMI 2.0 نر به نر.


 تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک

 


ویژگی های تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک :

  1. ابعاد محصول : 2.92 x 2.07 x 1.12 سانتی متر; 19 گرم
  2. سازنده: RUIGUYOUXUAN
  3. ASIN : B096ZLN7X5
  4. شماره مدل: آداپتور HDMI ماده به نر

 تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک

 


تبدیل نری به مادگی HDMI مینی تک اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *