تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک دیدگاه خود را بنویسید

تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک :

بوسیله تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک میتوانید کابل دو سر DP را به صورت زاویه دار 90 درجه تبدیل نمایید. فرض کنید میخواهید تصویر مورد نظر کارت گرافیک ، مینی کیس ، یا نوت بوک را  با پورت DP را بر روی نمایشگر با پورت DP منتقل نمایید ولی کابل در دسترس شما کابل دوسر  دیسپلی پورت سر مستقیم است  که برای اتصال به نمایشگری که بر روی دیوار نصب گردیده مناسب نیست یا به عبارت دیگر فضای کافی برای اتصال کابل دو سر مستقیم را ندارد.

لذا استفاده از تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک این مشکل را برطرف خواهد کرد. و همچنین تهیه کابل   دیسپلی به  دیسپلی زاویه دار  هزینه بر و بسیار کم یاب بوده . از اینرو تهیه تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک  بسیار اسان تر ،ارزان تر و کم جا و قابل حمل و نقل میباشد . جنس بدنه تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک  از PVC مقاوم و زیبا و مستحکم ساخته شده است و کیفیت 8K با فرکانس 60 هرتز و کیفیت 4K با فرکانس 120 هرتز منتقل مینماید. به تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک نیز زانو DP ، واسطه DP میگویند.


تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک


تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک :

آداپتور Displayport 1.4 Extender:

مبدل آداپتور توسعه دهنده DP Male به Female عمدتاً برای انتقال صدا و تصویر HD از رایانه یا رایانه لوحی به مانیتور یا پروژکتور برای نمایش.
آداپتور توسعه دهنده DP Male to Female: Plug and Play، بدون نیاز به راننده. حمل آسان؛ پوسته آلیاژ آلومینیوم: مقاوم در برابر سایش، اتلاف گرما خوب، ضد تداخل.

آداپتور 8k DP 1.4:

پشتیبانی تا 4k@240Hz، 8K@60Hz، وضوح 7680*4320. پشتیبانی از کیفیت تصویر 8K، تجربه‌های بی‌نظیر، جلوه‌های ویژوال سه بعدی. و پهنای باند تا 32.4 گیگابیت بر ثانیه، سازگار با DisplayPort 1.4،1.2.

آداپتور DP Extension:

سازگار با مک بوک پرو، مک بوک ایر، سرفیس پرو، مک مینی و سایر لپ تاپ های مجهز به پورت نمایش کوچک. آداپتور 90 درجه Displayport به Mini Displayport، مدیریت کابل را در برخی شرایط، به ویژه در فضاهای تنگ مانند اتومبیل، گوشه ها، بهتر می کند.

توجه:

یک آداپتور Thunderbolt نیست. با هارد دیسک‌های Thunderbolt، داک‌ها یا سایر تجهیزات جانبی دارای پورت Thunderbolt سازگار نیست. آنچه دریافت می کنید: 2 برابر آداپتورهای Mini DP به Mini DP


تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک


توضیحات تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک :

آداپتور  Poyiccott Displayport به Displayport ،صدا و تصویر HD را از رایانه یا تبلت به مانیتور یا پروژکتور برای نمایش منتقل می کند.Plug and Play، بدون نیاز به درایور.

ویژگی های تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک :

  1. حمل آسان؛
  2. پوسته آلیاژ آلومینیوم: مقاوم در برابر سایش، اتلاف گرما خوب، ضد تداخل.
  3. پشتیبانی تا 4k@240Hz، 8K@60Hz، وضوح 7680*4320.
  4. پشتیبانی از کیفیت تصویر 8K، تجربه‌های بی‌نظیر، جلوه‌های ویژوال سه بعدی.
  5. پهنای باند تا 32.4 گیگابیت در ثانیه، سازگار با DisplayPort 1.4،1.2.

تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک


سازگار تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک:

مک بوک پرو، مک بوک ایر، سرفیس پرو، مک مینی و سایر لپ تاپ های مجهز به پورت نمایش کوچک دیگر.
توجه: یک آداپتور Thunderbolt نیست. با هارد دیسک‌های Thunderbolt، داک‌ها یا سایر تجهیزات جانبی دارای پورت Thunderbolt سازگار نیست.


تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک


تبدیل DP ماده به DP نری از کنار 8K مینی تک اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *