تستر شبکه دیدگاه خود را بنویسید

هنگام نصب کابل ، باید نصب صحیح را تأیید کنیدکه تست کننده کابل شبکه این کار را با دقت انجام می دهد و همچنین اطمینان حاصل می کند که یک اتصال محکم بین مبدا و مقصد برقرار شده است. تسترهای کابل انواع مختلفی دارند که برای رسیدن به اهداف مختلف طراحی شده اند. گواهینامه ها ، تأیید کنندگان و صلاحیت های کابل وجود دارد و همه اینها برای انجام کارهای متنوع است.

برای اکثر تکنسین ها ، ابزاری که داشتن آن بسیار ضروری است ، تستر کابل شبکه است. برای اطمینان از صحت سرعت کابل و کار صحیح کابل شبکه. حتی اگر به دنبال تستر کابل شبکه برای استفاده شخصی هستید در واقع برای استفاده شخصی یا حرفه ای مهم نیست. چیزی که مهم است این است که اطمینان حاصل کنید یک تستر کابل شبکه با کیفیت خریداری می کنید که به درستی کار می کند و خواندن مناسب را دارد. بسیاری از این تسترها در بازار وجود دارد. با این حال ، ما بهترین آزمایشگرهای کابل شبکه را انتخاب کردیم. کسانی که می توانید بدون نگرانی و هدر دادن پول برای کاری که به درستی کار نمی کند انتخاب کنید.

معرفی تستر شبکه:

تستر شبکه زوج یاب و تشخیص مکان یاب مارک دی نت 

تستر کابل شبکه زوج یاب ، ابزاریست برای تست عملکرد درست کابل های شبکه استفاده میشود. در بسیاری از مواقع پس از اینکه دو طرف کابل را سوکت زنی کردید برای اینکه از کار خود مطمئن شوید می توانید از این دستگاه استفاده کنید .

برای نمونه فرض کنید در ساختمانی ۴ طبقه در هر طبقه ۲۴ گره یا Node شبکه وجود داشته باشد. کابل ها درون کانال های ویژه دیوارها کار کذاری شده اند و حدود ۲۵۰۰ متر کابل مصرف شده است. پس از اتصال رایانه ها به شبکه برخی از آنها به شبکه داخل Login نمی شوند. حتی تصور آن که باید چنین شبکه ای را ( که تازه دارای مقیاسی خیلی بزرگی هم نمی باشد. ) بدون تستر مورد بررسی قرار داد و پس از عیب یابی به رفع آن اقدام نمود سر را گیج می کند!! اینجاست که اهمیت فوق العاده دستگاه های عیب یاب و تستر شبکه ارزشمندی کار آنان نمایان می گردد.

تستر های شبکه در واقع دو دستگاه در یک دستگاه هستند که قالبا از هم جدا میشود و به شما این امکان را میدهند تا با قرار دادن دو سر کابل در دو سر دستگاه از درست بودن لینک و سالم متصل بودن سوکت ها به کابل اطمینان حاصل کنید.

تستر شبکه زوج یاب و تشخیص مکان یاب

تستر شبکه و HDMI:

تستر وسیله ای است که از صحت و سالم بودن کابل دیتا اطمینان حاصل مینماید. تستر کابل شبکه و کابل HDMI میتواند دو نوع کابل را به صورت مجزا تست کرده.  تستر دوکاره شبکه و HDMI برای نصاب های دوربین مداربسته که با هر دو نوع کابل تصویر HDMI و کابل شبکه سرو کار دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

تستر شبکه و HDMI

تستر شبکه و BNC  :

تستر کابل شبکه و BNC از نوع انالوگ بوده و امکانات کمتری در مقایسه با تستر ۳LW را داراست. دارای۸ چراغ LED که به هنگام اتصال کابل شبکه در صورت سالم بودن به ترتیب از ۱تا ۸ به صورت اهسته روشن میشود و اگر مشکلی در ساخت وجود داشته باشد یکی در میان روشن میشود ویا بطور مثال کابل رنگ قهوه ای در کابل شبکه متصل نیست در این صورت چراغ LED شماره ۳ تستر روشن نمیشود. و همچنین برای تست کابل RG59 یک طرف کابل به تستر متصل میگردد و طرف دیگر ان به مقاومت که داخل تستر است به صورت جداگانه وصل میشود.

تستر شبکه و BNC

تستر شبکه ساده :

تستر کابل شبکه و تلفن از نوع انالوگ بوده و امکانات کمتری در مقایسه با تستر ۳LW را داراست. دارای۸ چراغ LED که به هنگام اتصال کابل شبکه در صورت سالم بودن به ترتیب از ۱تا ۸ به صورت اهسته روشن میشود و اگر مشکلی در ساخت وجود داشته باشد یکی در میان روشن میشود ویا بطور مثال کابل رنگ قهوه ای در کابل شبکه متصل نیست در این صورت چراغ LED شماره ۳ تستر روشن نمیشود. واگر کابل تلفن متصل نمودید در صورت سالم بودن چراغ LED از۱ تا۴ روشن میشود در غیر این صورت به صورت بهم ریخته و یکی در میان روشن خواهد شد. این تستر دارای کلید قطع و وصل و کلیدSLOW و FAST به منظور سریع چشمک زدن و یا اهسته چشمک زدن چراغ LED بکار میرود.

تستر شبکه ساده

تستر شبکه طرح فول دیجیتال:

تستر شبکه دیجیتال طرح فول قابلیت عیب یابی کابل های USB و تلفن و شبکه و کواکسیال (BNC) را دارا میباشد.  تستر شبکه طرح فول به صورت دیجیتالی نمایش میدهد و به هنگام عیب یابی کانکت و یا کانکت نشدن کابل و یا کراس و استریت بودن کابل شبکه و کابل USB و کابل تلفن را نمایش میدهد.برق تستر شبکه طرح فول توسط باطری 9 ولت تامین میشود.

تستر شبکه طرح فول

تستر شبکه مولتی پورت:

تستر کابل شبکه و یا عیب یاب کابل شبکه مدل JS-002 بوسیله باطری ۹ ولت کتابی کار میکند. تستر مولتی پورت ۰۰۲ هشت نوع پورت را مورد تست و ارزیابی قرار میدهد . این هشت پورت عبارتند از : RG45 – RG11 – BNC- USB  A-B – USB A-A –  و پورت ۱۳۹۴ (۴-۴) ، ۱۳۹۴ (۶-۴) ، ۱۳۹۴ (۶-۶ ) .

تستر شبکه مولتی پورت

تستر حرفه ای شبکه و تشخیص مکان یاب و زوج یاب کابل های RG45:

تستر کابل شبکه، ابزاریست برای تست عملکرد درست کابل های شبکه است . در بسیاری از مواقع پس از اینکه دو طرف کابل را سوکت زنی کردید برای اینکه از کار خود مطمئن شوید می توانید از این دستگاه استفاده کنید .

برای نمونه فرض کنید در ساختمانی ۴ طبقه در هر طبقه ۲۴ گره یا Node شبکه وجود داشته باشد. کابل ها درون کانال های ویژه دیوارها کار کذاری شده اند و حدود ۲۵۰۰ متر کابل مصرف شده است. پس از اتصال رایانه ها به شبکه برخی از آنها به شبکه داخل Login نمی شوند. حتی تصور آن که باید چنین شبکه ای را ( که تازه دارای مقیاسی خیلی بزرگی هم نمی باشد. ) بدون تستر مورد بررسی قرار داد و پس از عیب یابی به رفع آن اقدام نمود سر را گیج می کند!! اینجاست که اهمیت فوق العاده دستگاه های عیب یاب و تستر شبکه ارزشمندی کار آنان نمایان می گردد.

تستر دیجیتال کابل شبکه ،تلفن،USB،RG59، مدل ۳LW مارک KNET:

تستر شبکه کی نت که به تستر دیجیتال معروف است دارای قابلیت شبکه و تلفن و کواکسیال یا همان BNC و USB  را داراست. این تستر نسبت به تستر ۸۱۰۸ دارای جثه ی کوچکتری ولی با امکانات بالاتری میباشد. این تستر دارای یه مقاومت داخلی و یک مقاومت اکسترنال میباشد که بوسیله ان میتوان یک سره کابل کواکسیال یا همان BNC  را به دستگاه و یک سره دیگر انرا به مقاومت اکسترنال متصل نمود و چگونگی کارایی انرا مورد بررسی قرار داد. همچنین این تستر به صورت دو تیکه برای راحتی کار به منظور اتصال کابل تلفن و کابل شبکه برای مسافت های طولانی کاربرد دارد.کی نت یکی از بهترین برند های موجود دربازار می باشد.

تستر دیجیتال کابل شبکه ،تلفن، USB، کواکسیال

شما میتوانید تستر شبکه اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *