هدفون Apple Ipod دیدگاه خود را بنویسید

هدفون Apple Ipod :
بیشتر افراد از سوکت هدفون apple ipod شکایت دارند. دلیل شکایت مردم این است که فقط هدفون های اپل بر روی ای پد های اپل کار می کنند. در این دستورالعمل نشان می دهیم که چگونه هدفون اپل را به لید آداپتور وصل کنیم. با این کار می توانید هر هدفونی را که دوست دارید به Apple iPod i touch خود متصل کنید. همچنین می توانید هدفون مورد علاقه خود را به برق متصل کنید. ما یک سوکت اضافی اضافه کردم ، بنابراین دوست شما می تواند به موسیقی شما نیز گوش دهد. این حالت را می توان برای هر هدفونی استفاده کرد که دارای یک پلاگین اختصاصی برای آن دستگاه باشد ، مثلاً تلفن همراه سونی اریکسون یا هر دستگاه دیگری.

مرحله 1: مواد و ابزارها

 1. هدفون یا هدفون اپل که با ipod شما کار می کند
 2. دو سوکت استریو خطی 3.5 میلی متری (شما میتواند سوکت استریوخطی را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.)

ابزارها:

 1. سرپیچی
 2. آهن لحیم کاری
 3. مولتی متر

می توانید از هر سوکت مورد علاقه خود استفاده کنید ، بنابراین اگر دوست دارید هدفون های بزرگ قدیمی از سوکت داخلی استریو 6.5 میلی متری استفاده کنید.

مرحله 2: قرار دادن آن با هم

 1. هدفونهای اپل خود جوانه های گوش را برش دهید. حالا کابل را بردارید تا هسته های داخل آن نمایان شود.

شما باید پیدا کنید که کدام هسته به زمین می رود ، که به کانال های L و R می رود. اینها برای حفظ صدای استریو صحیح از هدفون مهم است.

 1. ابتدا هسته ها را با آهن لحیم کاری کنید ، این امر باعث می شود تا بتوانید با مولتی متر خود را به خوبی بخوانید.
 2. مولتی متر را روی مقیاس اهم تنظیم کنید. در کل چهار هسته سبز (کانال چپ) ، قرمز (کانال راست) و دو زمینه وجود دارد: مس ، سبز و قرمز. تصویر را ببینید برای اطمینان از اینکه هسته درستی دارید ، یک سر مولتی متر را به هسته قلع و دیگری را به شاخه وصل کنید. همه هسته ها را به نوک و دو حلقه شاخه بررسی کنید. در صورت دریافت صحیح ، مولتی متر باید 0.00 اهم یا بوق بخواند. به عکسهای 1 و 2 مراجعه کنید.
 3. گوشواره های خود را از کابل برش دهید ، سپس سیم هایی را که به سمت عقب های شما رفته است را بردارید
 4. تا زمانی که روی گوشهای شما L یا R نوشته شده باشد می توانید از این برای شناسایی خود استفاده کنید
 5. هسته های داخل کابل خود را رنگ کنید.
 6. اکنون زمان ادغام هسته های حلبی در سوکت فرا رسیده است. دو زمین را بهم بپیچانید و این هسته ها را به هم بچینید. این دو هسته را به زمین سوکت لحیم کنید.
 7. پلاگین سیب خود را به سوکت داخلی خود وصل کنید تا با استفاده از مولتی متر ، پین های سمت چپ و راست را پیدا کنید.
 8. سپس کانال چپ و راست را به سوکت استریو لحیم کنید.
 9. سپس به راحتی روی درب پایانه ها را پیچ کنید.
 10. مرحله نهایی و مهم این است که بررسی کنید هیچ فاصله ای بین کانال های چپ و راست وجود ندارد ، سپس کانال چپ به زمین و کانال راست به زمین وجود دارد. با استفاده از مولتی متر خود در مقیاس اهم. اگر کوتاه باشد می تواند به دستگاه الکترونیکی شما آسیب برساند.

مرحله سوم :

اگر می خواهید سوکت دوم را اضافه کنید ، فقط سرب خود را به دو قطعه برش دهید. یکی سوکت استریو و دیگری پلاگین سیب خواهد داشت. سپس مراحل را دنبال می کنید:

 1. هسته های کابل اپل و کابل سوکت را بچسبانید
 2. چهار کابل زمینی و دو کانال چپ و راست را بپیچانید
 3. چهار کابل زمینی و دو کانال چپ و راست را حلبی کنید کابلهای را به آن سوکت اضافی بچسبانید
 4. سپس به راحتی روی درب پایانه ها را پیچ کنید.

مرحله نهایی و مهم این است که بررسی کنید بین کانال های چپ و راست فاصله وجود ندارد ، سپس کانال چپ به زمین و کانال راست به زمین است. با استفاده از مولتی متر خود در مقیاس اهم. پس از انجام این کار ، آماده امتحان کردن آنها هستید.(می توانید از این کابل به عنوان کابل فرمت ، آداپتور یا وسیله ای برای دوست خود برای گوش دادن به mp3 یا apple ipod با استفاده از سوکت اضافی استفاده کنید 🙂

مقالات به روز را با فروشگاه دیجیکو دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *