کابل میکرو USB سرکج 30 سانتی دیدگاه خود را بنویسید

کابل میکرو USB سرکج 30 سانتی با زاویه 90 درجه :

برای شارژ کردن موبایل انرویدی توسط پاور بانک میتوانید از این مدل کابل میکرو با زاویه 90 درجه استفاده کنید. سر کج بودن سوکت میکرو USB میتواند از قطع و وصل شدن زود هنگام جلوگیری به عمل اورد. توجه کنید کابل میکرو USB پیشنهادی دیجیکو دارای دو مدل با زاویه 90 درجه میباشد که مطابق با عکس و گزینه میتوانید تهیه نمایید.

کابل میکرو USB سرکج


نوع اتصال USB :
دستگاه های سازگار رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، دوربین دیجیتال ، رایانه ، تبلت ، GPS ، PDA ، تلفن هوشمند

درباره کابل میکرو USB سرکج 30 سانتی با زاویه 90 درجه :
رابط USB Micro B با زاویه راست ، اتصالات را در مکان های سخت قابل دسترسی فراهم می کند وپشتیبانی از سرعت انتقال داده با سرعت بالا تا 480 مگابیت در ثانیه است.هنگام شارژ دستگاه Micro USB خود ، داده را انتقال داده ، به دستگاههای مختلف USB متصل شوید و نیرو را تأمین کنید.
اتصال با کیفیت بالا :
کابل USBHAUB1RA 1 فوت USB-A به Micro-B ارتباطی با کیفیت بالا بین دستگاه های تلفن همراه USB 2.0 مجهز به Micro USB (مانند تلفن های هوشمند BlackBerry یا مبتنی بر Android ، دوربین های دیجیتال ، PDA ، دستگاه های رایانه لوحی و سیستم های GPS) فراهم می کند. و غیره) و یک کامپیوتر با قابلیت USB برای کارهای روزمره مانند همگام سازی داده ها ، انتقال فایل و شارژ

قابلیت اطمینان :
این کابل Micro-B USB-A به Angle Right Angle با حداکثر دوام طراحی و ساخته شده است.

برنامه های کاربردی:
دستگاه های USB Micro-B خود را با کابل خارج از شارژ یا همگام سازی کنید

  • انتقال داده ها ، اتصال به دستگاه های مختلف USB و تأمین برق هنگام شارژ دستگاه Micro USB خود ، بدون اینکه کابل مانع از آن شود.

توضیحات محصول :
اندازه: 1 فوت / 30 سانتی متر | سبک: زاویه راست
کابل 1 فوت USB-A به Micro-B UUSBHAUB1RA ارتباطی با کیفیت بالا بین دستگاه های همراه USB 2.0 مجهز به Micro USB (مانند تلفن های هوشمند BlackBerry® یا مبتنی بر Android ، دوربین های دیجیتال ، PDA ، دستگاه های رایانه لوحی و سیستم های GPS) فراهم می کند و غیره) و یک کامپیوتر با قابلیت USB برای کارهای روزمره مانند همگام سازی داده ها ، انتقال فایل و شارژ کردن. رابط Micro USB دارای زاویه راست ، کابل را به گونه ای قرار می دهد که به شما امکان می دهد حتی در هنگام شارژ به راحتی به دستگاه دیجیتال تلفن همراه خود در دو حالت عمودی و افقی دسترسی پیدا کنید. این کابل با کیفیت بالا USB-A به زاویه راست Micro-B برای حداکثر دوام طراحی و ساخته شده است و توسط ضمانت مادام العمر StarTech.com پشتیبانی می شود. بعنوان یک گزینه دیگر ، StarTech.com همچنین یک کابل USB A به Left Angle Micro B (UUSBHAUB1LA) را ارائه می دهد که همان راحتی این کابل را دارد اما به شما امکان می دهد از جهت مخالف به دستگاه های Micro-B USB خود متصل شوید.

اطلاعات محصول :
اندازه: 1 فوت / 30 سانتی متر | سبک: زاویه راست

کابل میکرو USB سرکج 30 سانتی با زاویه 90 درجه اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 1 =