کابل کی وی ام PS2 دیدگاه خود را بنویسید

کابل کی وی ام PS2:

کابل کی وی ام PS2 متشکل از ۲ کابل PS2 و کابل VGA است . برای اتصال کیس و دوربین مداربسته و یا نوت بوک به کی وی ام سوئیچ باید از کابل کی وی ام PS2 استفاده گردد.البته استفاده از کابل کی وی ام PS2 زمانی است که دستگاه کی وی ام PS2 داشته باشید. محصولات دارای دوشاخه برق برای استفاده در ایالات متحده طراحی شده اند. پریزها و ولتاژ در سطح بین المللی متفاوت است و این محصول ممکن است برای استفاده در مقصد شما به آداپتور یا مبدل نیاز داشته باشد. لطفاً قبل از خرید سازگاری را بررسی کنید. 

شرح کابل کی وی ام PS2 :

کیت کابل PS/2 (3 در 1) برای سوئیچ 8 پورت KVM B007-008 Tripp Lite یا Extend کنسول B013-000

طراحی 3 در 1 برای مدیریت آسان کابل :
یک کامپیوتر PS/2 را به‌سرعت و به آسانی با یک کیت کابل 3 در 1 به سوئیچ 8 پورت KVM Tripp Lite B007-008 متصل کنید. کیت کابل Tripp Lite P753-006 PS/2 همچنین می‌تواند یک کامپیوتر PS/2 یا سوئیچ PS/2 KVM را به کیت توسعه دهنده کنسول Tripp Lite B013-000 متصل کند. P753-006 از یک 6 فوت تشکیل شده است. کابل با سه کانکتور در هر انتها. انتهای سوئیچ KVM دارای یک کانکتور HD15 (زنانه) و دو کانکتور Mini DIN-6 با کد رنگی برای ماوس و صفحه کلید است. انتهای کامپیوتر دارای یک کانکتور HD15 (مرد) و دو کانکتور Mini DIN-6 با کد رنگی برای ماوس و صفحه کلید است. 

مواد برتر برای انتقال سیگنال برتر :
ساخته شده از مواد با کیفیت بالا، P753-006 دارای کنتاکت های مسی با روکش طلا برای رسانایی برتر است. محافظ دوگانه با فویل و نوار، حداکثر حفاظت EMI/RFI و کیفیت سیگنال برتر را فراهم می کند. P753-006 همچنین دارای کانکتورهای قالب‌گیری شده و کشش یکپارچه برای دوام و عمر طولانی است. یک ژاکت منعطف PVC نصب این کابل را آسان می کند، حتی در گوشه های تنگ و سایر مناطق با فضای محدود. 

گارانتی مادام العمر محصول و طراحی سازگار با محیط زیست :
P753-006 دارای ضمانت مادام العمر محصول است و مطابق با مشخصات سختگیرانه RoHS ساخته شده است که نشان دهنده تعهد Tripp Lite به مسئولیت زیست محیطی است.توضیحات کابل کی وی ام PS2 :

کیت کابل PS/2 (3 در 1) KVM یک پورت PS/2 یا مبدل کنسول را به یک سوئیچ KVM متصل می کند. این کابل 3 در 1 درجه یک از یک کابل نوآورانه ساخته شده است که مشخصات پایین و فوق العاده انعطاف پذیر است. نتیجه کابلی است که مدیریت آن آسان و کنترل آن ساده است. این کابل پیشرفته همچنان عملکرد برتر را در سایر کابل های KVM ما ارائه می دهد. طراحی 3 در 1 شامل دو کابل صفحه کلید/ماوس PS/2 و یک کابل مانیتور VGA است که به یک واحد متصل شده اند. این کابل دارای کانکتورهای MiniDIN6 Male/Male و HD15 Male/Male می باشد. همه کابل‌ها از کابل‌های قالب‌گیری برتر با کشش یکپارچه و محافظ فویل برای حداکثر محافظت EMI/RFI تولید می‌شوند.

فناوری اطلاعات کابل کی وی ام PS2 :

ویژگی‌ها: دو محافظ ویژگی‌ها: کانکتورهای روکش طلا ابعاد و متفرقه طول: 6 فوت اتصال چپ اتصال جنسیت: Gender R. نوع رابط چپ زن: mini-DIN 6 پین (سبک PS/2) نوع رابط سمت راست: 15 پین HD D-Sub (HD-15) خدمات و پشتیبانی نوع خدمات و پشتیبانی: ضمانت مادام العمر UNSPSC CodeUNSPSC: 43211604

کابل کی وی ام PS2 اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *