گارانتی بهترین قیمت چیست؟ دیدگاه خود را بنویسید

گارانتی بهترین قیمت:

دیجیکو تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی کابل ،تبدیل و اتصالات در ایران تضمین می کند که در کنار تمام کالاها،گارانتی قیمت ارائه نماید. گارانتی قیمت محصول بدین معناست که کالاهای دیجیکو نسبت به فروشگاه های اینترنتی مشابه و فروشگاه های حضوری بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را دارد .اگر پس از خرید از دیجیکو متوجه شدید که فروشگاهی دیگر همان کالا را ارزان تر ارائه می نماید می توانید از گارانتی قیمت دیجیکو استفاده نمایید.

گارانتی بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟

1) برند یکسان:

بدین معنا که از لحاظ ظاهری وبسته بندی و متعلقات و رنگ یکسان  باشد.

2)همخوانی کیفیت کالا:

محصولات دیجیکو باید از لحاظ کیفیت با محصول مشابه همخوانی  داشته باشد.

3)همخوانی گارانتی محصول:

به دلیل اینکه گارانتی وضمانت محصولات  با همدیگر متفاوت می باشند ممکن است روی قیمت تاثیر بگذارد بنابراین همخوانی نوع گارانتی و تاریخ گارانتی محصول بسیار مهم است.

4)دارا بودن متعلقات یکسان محصول:

کالاهای مشابه باید بدون کم وکاستی ،متعلقات یکسانی داشته باشد دیجیکو تمام محصولات خود را بدون هیچ گونه کم وکاستی ارائه می دهد.

5)موجود بودن کالا:

محصولات ارائه شده توسط فروشگاههای اینترنتی و حضوری  باید وجود خارجی داشته باشند و نه فقط عنوان و قیمت کالا.

6)فروشگاهها و سایت های مجاز:

انجام عملیات معرفی محصول از جانب سایر فروشگاهها  و معرفی سایت های اینترنتی و فروشگاههای حضوری به دیجیکو باید ملاک نماد الکترونیکی  ومعرفی نامه و یا جواز کسب آنها باشد.

 

در نهایت دیجیکو بیان می کند که قصد از ارائه طرح گارانتی قیمت محصول به مشتریان خود برپایه ای صمیمیت ،اعتماد واحترام بنا گذاشته است ودیجیکو به دنبال کسب وجلب اعتماد شما مشتریان محترم می باشد و کسب و کار تنها  50 درصد از کل برنامه بلند مدت دیجیکو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *