فناوری

10 تکنولوژی آینده دیدگاه خود را بنویسید

10 تکنولوژی آینده که می تواند جهان را تغییر دهد :
ما طی 5 سال گذشته شاهد پیشرفت های زیادی در فن آوری دیجیتال بوده ایم. گوشی های هوشمند، رایانه های ابری، قرص های چند لمسی، اینها همه نوآوری هایی هستند که انقلابی در زندگی و کار ما ایجاد کرده اند. با این حال، باور کنید یا نه، ما فقط شروع به کار کرده ایم. فناوری حتی بهتر خواهد شد در آینده ما میتوانیم زندگی کنیم که چگونه مردم در فیلمهای علمی تخیلی انجام دادند.

پست امروز، حدود 10 محصول آینده، واقعی زندگی است که برای تحقق جهان به عنوان ما آن را می دانیم. آماده برای کنترل دسکتاپ و میوه نینجا با چشمانتان آماده باشید. آماده چاپ محصول فیزیکی خلاق خود باشید آماده شوید به دنیای مجازی بروید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

1. گوگل شیشه :
واقعیت افزوده در حال حاضر در زندگی ما در قالب آزمایش و آموزش برنامه شبیه سازی شده است، اما گوگل آن را با گام های گوناگون با گوگل شیشه ای می برد. از لحاظ تئوری، با Google Glass، شما می توانید فید های رسانه های اجتماعی، متن، نقشه های Google را مشاهده کنید، همچنین با GPS حرکت کنید و عکس بگیرید. شما همچنین می توانید آخرین به روز رسانی در حالی که شما بر روی زمین است.


فناوری

این واقعا همان چیزی است که ما دیدیم، و این کاملا ممکن است با توجه به این واقعیت است که بنیانگذار گوگل، سرگئی برین شیشه ای را با اسکای دایورها و آگهی های تبلیغاتی عرضه کرده است. در حال حاضر این دستگاه فقط برای برخی از توسعه دهندگان با برچسب قیمت 1500 دلار در دسترس است، اما انتظار می رود که شرکت های فن آوری دیگر آن را امتحان کنند و یک نسخه مصرف کننده ارزان قیمت را ایجاد کنند.
2. Form 1 :
همانطور که اصطلاح نشان می دهد، چاپ 3D تکنولوژی است که می تواند طراحی دیجیتال خود را به یک محصول واقعی زندگی واقعی تبدیل کند. این هیچ چیز جدیدی برای صنعت مکانیکی پیشرفته نیست، اما یک چاپگر 3D شخصی قطعا یک ایده انقلابی است.
همه می توانند محصول فیزیکی خود را براساس طراحی سفارشی خود ایجاد کنند و هیچ تاییدیه ای از تولید کننده غول پیکر نداشته باشند! حتی استون مارتین جیمز باند که در فیلم سقوط کرد محصول چاپی سه بعدی بود.

فناوری


 

فرم 1 یک چاپگر 3D شخصی است که می تواند فقط 2799 دلار باشد. این ممکن است به نظر قیمت بالا اما لوکس تولید نمونه های خود را، که یک قیمت قابل قبول است.

آینده را تصور کنید که هر فرد حرفه ای توانایی جرم دادن به تولیدات فیزیکی خلاقانه خود را دارد بدون محدودیت. این آینده ای است که بهره وری و خلاقیت شخصی حداکثر می شود.

3. Oculus Rift :
بازی واقعیت مجازی در قالب Oculus Rift است. این هدست مبتنی بر تاریخچه 3D شما را به لحاظ ذهنی احساس می کند که شما واقعا در یک بازی ویدیویی هستید. در دنیای مجازی Rift، شما می توانید سر خود را با زمان تاخیر فوق العاده پایین برای دیدن جهان در صفحه نمایش با وضوح بالا است.محصولات فوق العاده ای در بازار وجود دارد که می تواند همین کار را انجام دهد، اما Rift می خواهد از تجربه فقط 300 دلار لذت ببرید و حتی بسته به عنوان یک کیت توسعه نیز استفاده می شود. این آغاز انقلاب برای بازی نسل بعدی است.


فناوری


 

زمان دقیق این است که جهان در حال حاضر با موضوع واقعیت مجازی بمباران شده است که می تواند به شمشیر هنر آنلاین، مجموعه ای از انیمیشن های شخصیت های بازی بازی در دنیای کاملا مجازی، نسبت داده شود. در حالی که ما آنجا می رویم، می توانیم چند سال دیگر برای رسیدن به این سطح واقع گرایی باشیم. Oculus Rift اولین گام ما است.

4. حرکت جهش :
دس کتاپ چند لمسی یک محصول ناموفق است (بدبختانه) به دلیل این واقعیت است که دست می تواند با استفاده طولانی مدت خسته شود، اما Leap Motion می خواهد با این ایده پیشرفته دوباره این منطقه تاریک را به چالش بکشد. این اجازه می دهد تا دسکتاپ را با انگشتان دست کنترل کنید، اما بدون دست زدن به صفحه نمایش است.


فناوری


 

این سنسور حرکتی معمولی شما نیست، زیرا Leap Motion به شما اجازه می دهد صفحات وب را پیمایش کنید، نقشه ها و عکس ها را بزرگتر کنید، اسناد را امضا کنید و حتی بازی تیراندازی اول شخص را تنها با انگشتان دست و انگشتان بازی کنید. واکنش صاف مهمترین نکات کلیدی در اینجاست. مهمتر از همه، شما می توانید این آینده را تنها با 70 دلار، قیمت یک عنوان حق بیمه PS3 به خود اختصاص دهیداگر این دستگاه بتواند به طور کامل با Oculus Rift کار کند تا یک تجربه بازی در زمان واقعی را شبیه سازی کند، بازی قصد دارد یک تغییر عمده ایجاد کند.

5. Eye Tribe :

ردیابی چشم ها در طول این سال ها به طور فعال توسط علاقه مندان فن آوری مورد بحث قرار گرفته است، اما برای پیاده سازی بسیار سخت است. اما قبیله چشم واقعا این کار را کرد. آنها با موفقیت تکنولوژی را ایجاد کردند تا شما بتوانید با استفاده از حرکات چشم خود، قرص خود را کنترل کنید، شبیه ساز پرواز و حتی میوه های تکه ای در میوه نینجا را کنترل کنید.

اساسا، تکنولوژی ردیابی رایج و ترکیب آن با یک دوربین جلویی و بعضی از الگوریتم های جدی دیداری کامپیوتری و وایلا، برش میوه با چشم انجام می شود! نسخه ی نمایشی زنده در سال جاری در LeWeb انجام شد و ما در سال 2013 می توانیم آن را در دستگاه های تلفن همراه ببینیم.


فناوری


 

6. SmartThings :
مشکل اصلی این است که اکثر دستگاه ها این است که آنها به صورت یکپارچه عمل می کنند و برای رقبای تکنولوژی تلاش می کنند تا با یکدیگر همکاری کنند و محصولاتی را ایجاد کنند که واقعا می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. SmartThings این است که هر دستگاهی که دیجیتال یا غیر دیجیتال شما را می سازد، با هم ارتباط برقرار کرده و به شما سود برساند.

با SmartThings شما می توانید آلارم دود، رطوبت، سنسورهای فشار و ارتعاش را برای تشخیص تغییرات در خانه خود و هشدار از طریق گوشی های هوشمند خود را دریافت کنیدبا این امکان را تصور کنید


 

فناوری


 

شما می توانید پیگیری کنید که چه کسی در داخل خانه شما بوده است، هنگام ورود به اتاق، چراغ ها را روشن کنید، وقتی خانه را ترک می کنید، پنجره ها و درهای بسته را ببندید، همه چیز با کمک چیزی که تنها 500 دلار هزینه دارد! با این شگفتی مانند یک پروردگار تکنولوژی در قلعه خود احساس کنید.

7. فایرفاکس OS :
iOS و اندروید عالی هستند، اما هر کدام از قوانین و سیاست های خود را دارند که قطعا مانع تلاش های خلاق توسعه دهندگان می شود. موزیلا از آن زمان تصمیم گرفته است تا یک سیستم عامل جدید تلفن همراه را از ابتدا ساخت، یکی که بر روی باز بودن، آزادی و انتخاب کاربر تمرکز خواهد کرد. این سیستم عامل فایرفاکس است.

سیستم عامل فایرفاکس بر روی لایه های Gonk، Gecko و Gaia ساخته شده است – برای بقیه ما، به این معنی است که آن را بر روی منبع باز ساخته شده است، و فناوری های وب مانند HTML5 و CSS3 را حمل می کند.


 

فناوری


 

توسعه دهندگان می توانند برنامه های وب را بدون محدودیت در شرایط مورد نیاز فروشگاه های برنامه ایجاد کنند و کاربران حتی می توانند سیستم را با توجه به نیازهای خود سفارشی کنند. در حال حاضر سیستم عامل اولین بار در گوشی های سازگار با Android ساخته شده است، و این تصور تا کنون عالی است.

شما می توانید از سیستم عامل برای انجام وظایف اساسی در سیستم عامل iOS یا Android استفاده کنید: تماس با دوستان، مرور وب، عکس گرفتن، بازی کردن، همه چیز در سیستم عامل فایرفاکس امکان پذیر است و برای بازار گوشی های هوشمند است.

8. پروژه فیونا :
با نسل اول تبلت بازی آشنا شوید. پروژه Razer’s Fiona یک تبلت مخصوص بازی است که برای بازی هاردکور ساخته شده است. هنگامی که این اتفاق بیفتد، این مرز برای تبلت های آینده خواهد بود؛ چرا که شرکت های فناوری ممکن است قصد ایجاد قرص های خود را داشته باشند که اختصاصا به بازی اختصاص یافته است، اما در حال حاضر فیونا تنها امکان در سال 2013 است.


فناور ی


 

این حیوانات دارای پردازنده نسل بعدی اینتل Core i7 است که تمام بازیهای مورد علاقه خود را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهد. Razer به عنوان بهترین تولید کننده لوازم جانبی بازی، به وضوح می داند که چگونه می تواند تجربه کاربر را به طور مستقیم به قرص تبدیل کند، و این بدین معنی است که ژیروسکوپ 3، مغناطیس سنج، شتاب سنج و رابط کاربری تمام صفحه که چند لمسی را پشتیبانی می کند. بدن و روح من آماده هستند

9. Parallella :
Parallella قصد دارد که رایانه ها را تغییر دهد و Adapteva فرصتی برای پیوستن به این انقلاب ارائه می دهد. به عبارت ساده، این یک سوپر کامپیوتر برای همه است. در واقع، یک کامپیوتر با انرژی کارآمد برای پردازش یکپارچه نرم افزار به طور همزمان و به طور موثر ساخته شده است. ردیابی شیء در زمان واقعی، صفحه نمایش هولوگرافی سرفیس، تشخیص گفتار با Parallella حتی قوی تر و دقیقتر خواهد شد.


فناوری


 

پروژه تا کنون با موفقیت تأمین مالی شده است، با تاریخ تحویل تخمینی فوریه 2013. برای یک سوپر کامپیوتر کوچک قیمت به نظر می رسد واقعا امیدوار کننده است، زیرا جادویی 99 دلار است این برای کاربر غیر برنامه نویسی و غیر لینوکس توصیه نمی شود، اما این کیت با استفاده از نرم افزار توسعه برای ایجاد پروژه های شخصی شما بارگذاری می شود.

آینده محاسبات بتواند فقط با 99 دلار شروع شود، که با استفاده از سیستم عامل های crowdfunding امکان پذیر است.

10. Google Driveless Car :
روزی را که iRobot را به عنوان یک نوجوان تماشا می کنم یادآوری کنم و در مورد بیانیه ی برادرم شکایت کنم که یک روز ماشین بدون راننده به واقعیت تبدیل خواهد شد. و در حال حاضر یک واقعیت است، که توسط شرکت موتور جستجو گوگل امکان پذیر است.در حالی که منبع داده هنوز یک دستور مخفی است، ماشین گوگل راننده توسط هوش مصنوعی طراحی شده است که از ورودی دوربین های ویدئویی داخل خودرو استفاده می کند، یک سنسور در بالای خودرو و برخی از سنسورهای رادار و موقعیتی که به موقعیت های مختلف متصل هستند ماشین. به نظر می رسد تلاش زیادی برای تقلید هوش انسانی در یک ماشین است، اما تا کنون این سیستم با موفقیت 1609 کیلومتر بدون دستورات انسانی هدایت شده است


فناوری


 

سرگئی برین، یکی از بنیانگذاران گوگل، می گوید: “از یک سو می توانید تعداد سال هایی را که قبل از اینکه مردم عادی بتوانند این را تجربه کنند، برآورده می کنند.” با این حال، نوآوری یک دستاورد است، مصرف کننده سردرد است، همانطور که گوگل در حال حاضر با چالش مواجه شده است تا سیستم را به یک جواهر مقرون به صرفه تبدیل کند که هر کارگر با حقوق متوسط می تواند از آن بهره مند شود.

در مقالات بعدی هرکدام این فناوری را به تفسیر بیان میکنیم ودر سایت فروشگاه دیجیکو می توانید مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *