5 نوآوری های گوشی های هوشمند دیدگاه خود را بنویسید

5 نوآوری های گوشی های هوشمند تا سال 2020 :
پنج سال طولانی در تکنولوژی است و تا سال 2020 رول اطراف گوشی های هوشمند که همه ما از آن استفاده می کنیم ممکن است و متفاوت باشد  در حقیقت، گوشی های هوشمند خود ممکن است از راه بیرون بیایند، با نوعی مینیاتوری قابل پوشیدن فن آوری.

پنج سال پیش، ما در حیرت از آیفون 4 و Nexus S قرار داشتیم، پس چه چیزی می توانستیم نوآوری ها را در نیمی از دهه آینده انتظار داشته باشیم؟

1. سنسورهای پیشرفته:

اسمارتفون های 2015 را می توان با اثر انگشت باز کرد، و اسکنر های عنبیه فقط در گوشه ای قرار دارند – اما اینجا خیلی بیشتر است. تلفن های آینده می توانند شما را با تن صدای خود، الگوی تایپ کردن و یا حتی راه رفتن، تشخیص نیاز به الگوها و PIN ها به خوبی شناسایی کنند: در سال 2020، هر کس دیگری باید از تلفن خود استفاده کند.


گوشی


ما دوست داریم سنسورهای بیشتری را ببینیم و همچنین نظارت بیشتری شامل می شود (در صورتی که داده ها باقی می مانند خصوصی و به خوبی محافظت می شوند): تصور کنید یک گوشی هوشمند که می داند که احساس می کنید یا می تواند نشانه هایی از سردی بد را پیش از زمان به شما نشان دهد و یا یکی که می تواند یک وعده غذایی سالم و متعادل را مطابق آنچه که قبلا مشاهده کرده اید در طول روز بخورید توصیه می کنید. پتانسیل زیادی وجود دارد.

2. صفحه نمایش های هوشمند:

گوشی های ما در حال حاضر توسط Google Now، Siri و Cortana شخصی شده اند و به عنوان این تکنولوژی نرم افزاری توسعه می دهد و به تولیدکنندگان تلفن همراه امکان می دهد که فراتر از ردیف های ثابت آیکون هایی که امروز صفحه نمایش را تشکیل می دهند، حرکت کنند. در سال 2020، صفحه نمایش های صفحه اصلی باید در اطراف هوش مصنوعی پیشرفته ساخته شود، برنامه ها و حتی صفحه نمایش درون آن برنامه ها را که ما احتمالا می خواهیم از آنها استفاده کنیم، ساخته ایم.


گوشی


این برنامه امروز از برنامه دستیار دیجیتال خیلی دور نیست، اما می توانید انتظار داشته باشید که بسیار پیشرفته تر و بصری تر باشد (به طوری که به قدری به سنسورهای پیشرفته ای که ما قبلا اشاره کردیم). شما می توانید این ایده را به همه چیز از طریق موسیقی به برنامه گسترش دهید، با تلفن های ما، چیزهای جدیدی را پیشنهاد می کنیم که خیلی سریع و دقیق تر از امروز هستند. صفحه اصلی هر کس باید به دنبال کاملا متفاوت است.

3. الکترونیک قابل انعطاف:

به نظر می رسد ما منتظر صفحات انعطاف پذیر برای تبدیل شدن به یک واقعیت برای مدت طولانی در حال حاضر، با حاشیه های منحنی از آخرین flagships سامسونگ نزدیک ترین ما باید به دیدن الکترونیک قابل انعطاف در بازار اصلی. تا سال 2020، ما امیدواریم که تلفنها بتوانند به راحتی در هر لحظه از هم جدا شوند، خم شوند، گسسته شوند و از هم پاشیدگی کنند، انطباق با نیازهای کاربران صرف نظر از اینکه چه اتفاقی در حال انجام است.


گوشی


احتمالا کمی جاه طلبانه است که انتظار می رود تولید کنندگان جهان برای دستیابی به این هدف در پنج سال آینده، اما به نظر می رسد که گوشی های هوشمند آینده ای نه چندان دور قادر خواهند بود بین فاکتورهای مختلف شکل و اندازه های تقاضا : رایانه لوحی بزرگ برای تماشای فیلم، اندازه گوشی هوشمند استاندارد برای گرفتن عکس و یک هدست کوچک برای گوگل شیشه ای برای برقراری تماس، شاید.

البته در مقاله سامسونگ کهکشان Flex 2020 به تفضیل راجب این ویژگی توضیح داده شده است.

4. NO BATTERIES MORE DEAD:

عمر باتری یک مشکل برای بسیاری از صاحبان تلفن های هوشمند در سال 2015 است و اگر ما این مسئله را یک بار و برای همه پس از آن، چندین تکنولوژی متفاوت در حال بهبود است. البته اول از همه، باتری های بهتر وجود دارد: بسته هایی که طول می کشد طول می کشد، سریع تر شارژ می شوند و می توانند قبل از تحقیر شدن (و همچنین اجزای تلفن که از لحاظ کمتری تولید می شوند) از چرخه های بیشتری صرف نظر کنند.


گوشی


پس از آن شارژ بی سیم وجود دارد، هر زمان که تلفن های ما را خاموش می کنیم (و شاید حتی زمانی که ما نیستیم)، زمانی که این تکنولوژی در کافی شاپ ها، دفاتر و سالن های ورزشی به بازار عرضه می شود، تلفن شما می تواند در طول روز افزایش یابد بدون اینکه فکر کنید در مورد آن امیدوارم، با گذشت زمان 1 ژانویه 2020، اتصالات داده با سرعت بالا، به طور گسترده و همچنین فن آوری های شارژ نامرئی، به فروش برسد.

5. جهان جدید را تعلیم دهید:

واقعیت مجازی در سال 2016 به یک راه بزرگ تبدیل شده است – اما همانطور که ما در مورد سخت افزارهایی که در طی 12 ماه آینده وارد می شوند، هیجان زده می شویم، اما هنوز هم گران است. آیا انتظار می رود که واقعیت های مجازی و افزایشی به عنوان استاندارد در گوشی های هوشمند جدید که در سال 2020 به بازار عرضه می شود، باشد؟ ما همچنین همزمان از پروژکتورهای داخلی و قابلیت های هولوگرافی نیز خوشحالیم.

گوشیGear VR (هدست ارزان قیمت VR که توسط یکی از چند گوشی سامسونگ طراحی شده است) به ما نگاهی اجمالی به آنچه ممکن است زمانی که گوشی های هوشمند با واقعیت مجازی ترکیب شده اند به ما نشان داده اند: در سال های آینده ما امیدواریم سختافزارهایی را که کم تر از آن هستند، بیشتر جذاب و تجربه در VR، AR و holographics است که نیاز به سخت افزار بسیار کم در کنار گوشی هوشمند قابل اعتماد شما.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *