ترفند

7 برنامه ویرایش آنلاین دیدگاه خود را بنویسید

7 برنامه ساده ویرایش آنلاین تنها با هدف به Bookmark:
برنامه های ویرایش عکس بی شماری وجود دارد. اما اینها اغلب برنامه های جدی هستند که به شما امکان می دهد هر جزئیات کوچکی از تصویر خود را تنظیم کنید تا Instagram آماده شود.با این حال، در بعضی موارد، شما فقط می توانید یک ویرایش سریع را بدون نیاز به یادگیری طناب انجام دهید. بنابراین در اینجا برنامه های ساده و یکپارچه ویرایش عکس مورد نیاز برای نشانه گذاری هستند.

1. پس زمینه را حذف و تغییر دهید:


ترفند


حذف پس زمینه از تصاویر به نظر می رسد به عنوان یک کار چالش برانگیز است. اما Remove.bg به این معنی است که اکنون فقط یک کلیک فاصله دارد. با استفاده از این برنامه وب رایگان، می توانید بدون هیچ زحمتی موضوعات پیش زمینه را از عکس های خود استخراج کنید و یک پس زمینه جدید اضافه کنید. و همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عکس را آپلود کنید.

Remove.bg پس از آن بلافاصله از پس زمینه خلاص شدن از شر و ارائه یک فایل PNG حاوی فقط پیش زمینه است. همه شما بدون نیاز به دستی برش مرزها یا برداشت موضوع است.

شما می توانید آن تصویر را دانلود کنید یا از ابزار Edit.bg برای تغییر پس زمینه جدید استفاده کنید. برای این کار، شما می توانید در یک عکس دیگر بخورید یا یک رنگ جامد را انتخاب کنید. این برنامه حتی به شما اجازه می دهد بخش هایی از پیش زمینه را پاک کنید. سپس می توانید فایل را در رزولوشن پایین یا متوسط ذخیره کنید.

اگر می خواهید بالاترین کیفیت فایل های 4K و HD را داشته باشید، می توانید برای اشتراک حق بیمه پرداخت کنید. Remove.bg اطلاعات دائمی شما را ذخیره نمی کند، بنابراین شما می توانید عکس های شخصی خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد حریم خصوصی به راحتی انتقال دهید.

 


 

ترفند


قبل از به اشتراک گذاری عکس های شخصی یا تصاویر آنلاین، اکثر ما اطلاعاتی را که ما نمی خواهیم دنیا ببینیم، اصلاح می کنیم. با این وجود بهترین روش برای انجام این کار دیگر از طریق یک برنامه ویرایش عکس اختصاصی نیست. در عوض، شما فقط می توانید Redacted استفاده کنید.

Redacted یک برنامه وب رایگان است که در آن شما به سادگی می توانید تصویر را آپلود کرده و قسمت هایی از آن را در چند ثانیه خنثی کنید.

هنگامی که تصویر را بر روی این ابزار کاهش داده اید، شما یک ویرایشگر ساده دارید که می توانید موس را روی بخش هایی که می خواهید پنهان کنید بکشید. شما می توانید بین سه فیلتر، از جمله اثر تمیز معمول، یک پوشش جامد سیاه و سفید و فیلتر استاندارد ویرایش شده تغییر دهید.

علاوه بر این، شما می توانید سطح کدورت را افزایش و کاهش دهید، و این در مورد آن است. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه دانلود برای گرفتن تصویر در نتیجه، که هیچ علامت گذاری نشده و حفظ وضوح اصلی است.


ترفند


بعد از آن Squoosh است، که به شما اجازه می دهد به راحتی تصاویر را فشرده و تغییر دهید. به محض این که پرونده را منتقل کرده اید، به یک میزکار از سرویس های دستی دسترسی خواهید داشت. برای شروع، شما می توانید اندازه را کاهش دهید در حالی که بسیاری از جزئیات را حفظ کنید. شما همچنین می توانید سطح کیفیت را به صورت دستی تعریف کنید.

به غیر از این، Squoosh با توانایی تغییر اندازه تصاویر به وضوح دقیق همراه است و شما حتی می توانید پالت رنگ را برای کاهش حجم آن حتی کوچک کنید.تعدادی از تنظیمات پیشرفته در دسترس نیز وجود دارد، مانند انتخاب روش فشرده سازی Squoosh. شما همچنین می توانید قبل و بعد از عکس با استفاده از پنجره draggable مقایسه کنید.

4. رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید:


ترفند


رنگ آمیزی عکس های تک رنگ، نوعی از مهارت است که به طور کلی به حرفه ای ها محدود می شود که راه را در اطراف سیستم های پیشرفته مانند فتوشاپ می دانند. در حالی که هنوز هم تا حد زیادی درست است، یک برنامه وب وجود دارد که به شما اجازه می دهد رنگ را به یک عکس سیاه و سفید تبدیل کنید.

رنگ آمیزی تصویر رنگی یک برنامه توسعه یافته توسط یک شرکت به نام Algorithmia و توسط مجموعه ای از الگوریتم های بینایی کامپیوتر طراحی شده است. این چارچوب در یک مجموعه داده گسترده آموزش داده می شود و با شناسایی شیء رنگ می کند.

بنابراین، برای مثال، اگر یک درخت در تصویر وجود داشته باشد، آن را سبز رنگ می کند. ما این برنامه را آزمایش کردیم و در اکثر موقعیت های انجام شده خیلی بهتر از انتظار ما بودیم.

این برنامه به سادگی برای URL تصویر درخواست می کند، یا می توانید آن را از رایانه خود آپلود کنید. سپس یک یا دو دقیقه طول می کشد و نتیجه رنگی را تولید می کند. شما گزینه ای برای مقایسه نتیجه و دانلود یک نسخه از Watermark از آن نیز دارید.

متاسفانه، تنها راه از بین بردن علامت گذاری به وسیله آن است.

5. تصاویری با کیفیت پایین با وضوح بالا:


ترفند


حتی در این سن از محتوای HD، شما می توانید در برخورد با یک تصویر با وضوح پایین. خوشبختانه روش ساده ای برای ارتقاء این موارد وجود دارد.

یک برنامه وب به نام Let’s Enhance می تواند کیفیت تصویر و کیفیت هر عکس را در عرض چند دقیقه بهبود دهد. شما می توانید تمام جزئیات را ارتقا دهید یا فقط بافت های گمشده و اشباع را اضافه کنید. جالب توجه است، این کار باعث می شود بدون ایجاد تصویر بیش از حد پررنگ و یا بیش از حد پردازش شود.

با این حال، اجازه ارتقاء رایگان نیست، با 4.99 دلار به شما 20 عکس خریداری می کند. خوشبختانه، محاکمه ای موجود است که به شما اجازه می دهد پنج فایل را تبدیل کنید.

6. حذف اشیاء از عکس:


ترفند

 


 

یکی از رایج ترین عادت های عکاسی، افراد به طور مرتب فریم های شما را خراب می کنند. اگر در آن زمان عکس را نخریدید، این ابزار توسعه یافته MIT به شما اجازه می دهد تا با مشکل در پست مقابله کنید. Deep Angel، می تواند حدود 100 نوع مختلف از اشیاء را از تصاویر خود پاک کند. این شامل سگ ها، افراد، توپ های ورزشی و تلفن های همراه است. هنگامی که شی را که مایل به حذف آن هستید را انتخاب کرده اید، باید تصویر را آپلود کنید و منتظر فرشته Deep Angel شوید.

 

پس از خروجی تولید شده، می توانید آن را مشاهده کنید، آن را با اصل مقایسه کنید و آن را در بالاترین رزولوشن ممکن ذخیره کنید. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Deep Angel همیشه کار نمی کند و در صحنه های پیچیده تلاش می کند تا تمیز کردن شی را از بین ببرد. هر چند آزاد است، و شما می توانید آن را به عنوان بسیاری از زمان که شما می خواهم امتحان کنید.

7. تبدیل عکس های خود را به هنر با استفاده از AI:


ترفند


Prisma یکی از مشهورترین برنامه های ویرایش عکس است. اما به دلایلی به نظر میرسد که شما این روزها اغلب از آن استفاده نمیکنید.

GoArt را وارد کنید، یک ابزار آنلاین رایگان است که تصاویر خود را به هنر با همان روش و نتایج تبدیل می کند. این دارای چندین فیلتر برای شما برای آزمایش است و حتی دارای متر متر است که می توانید به میل خود تغییر دهید.

هنگامی که شما نیاز به انجام بیشتر با عکس های خود رااین برنامه های وب همه چیز را فقط یک چیز انجام می دهند. و این بدان معنی است که شما می توانید آنها را بدون نیاز به مهارت های جدید یاد بگیرید. بدین ترتیب عکسهای شما در عرض چند ثانیه بهتر می شوند.با این حال، شما هنوز هم احتمالا نیاز به تبدیل به یک ویرایشگر عکس کاملا پیشرفته از زمان به زمان. و هنگامی که شما انجام می دهید.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *