قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از دیجیکو

خریدار محترم توجه فرمایید که خرید از این سایت بدون پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می باشد و تمام محصولات این فروشگاه دارای گارانتی به شرح ذیل است :

168ساعت ضمانت بازگشت:

کالاهای ارسالی توسط دیجیکو تست ومورد ارزیابی قرارمیگیرند ولی گاها پیش می آید که کالاها دارای بسته بندی کاملا پلمپ باشند و بازکردن آنها ظاهری نامناسب برای مشتریان به وجود آورد تمام سعی دیجیکو براین است که کالاهاصحیح وسالم به دست شما مشتریان گرامی برسد ولی چنانچه کالاها به دلایلی مشکل فنی داشته باشند شما می توانید با یک تماس تلفنی با بخش گارانتی فروشگاه دیجیکو مشکل را با کارشناس واحد گارانتی در میان گذاشته تا کلیه راهنمایی مربوط به استفاده کالا وگارانتی آن داده شود و در صورت ایراد فنی ،کالا تا 168ساعت ضمانت بازگشت و تعویض در صورت خرابی در واحد گارانتی را دارد.

 

گارانتی اصالت کالا:

اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی دیچیکو اینگونه تعریف می گردد که کالاهای که برند های غیر آشنا در قالب تکنولوژی دارند به هیچ وجه قابل فروش نیستند وبرند معرفی نمی گردند.برند از نظر دیجیکو نام وکلماتی نیستند که مورد پسند عام باشند بلکه نام وکلماتی اند که کالای با کیفیت را تولید ،معرفی و عرضه می نمایید.گاها بعضی از محصولات دارای برند شناخته شده ای هستند ومصرف کنندگان، آشنایی کامل دارند ولی گاهی از برندها ،به دلیل ورود دیرتر به بازار کیفیت آنان را برای قضاوت مورد بررسی قرار می دهیم.در کل دیجیکو سعی مینماید کالاهایی با برند جهانی و با کیفیت بالا را در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار دهد.

 

گارانتی بهترین قیمت:

دیجیکو تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی کابل ،تبدیل و اتصالات در ایران تضمین می کند که در کنار تمام کالاها،گارانتی قیمت ارائه نماید. گارانتی قیمت محصول بدین معناست که کالاهای دیجیکو نسبت به فروشگاه های اینترنتی مشابه و فروشگاه های حضوری بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را دارد .اگر پس از خرید از دیجیکو متوجه شدید که فروشگاهی دیگر همان کالا را ارزان تر ارائه می نماید می توانید از گارانتی قیمت دیجیکو استفاده نمایید.

 

گارانتی بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟

1) برند یکسان:

بدین معنا که از لحاظ ظاهری وبسته بندی و متعلقات و رنگ یکسان  باشد.

2)همخوانی کیفیت کالا:

محصولات دیجیکو باید از لحاظ کیفیت با محصول مشابه همخوانی  داشته باشد.

3)همخوانی گارانتی محصول:

به دلیل اینکه گارانتی وضمانت محصولات  با همدیگر متفاوت می باشند ممکن است روی قیمت تاثیر بگذارد بنابراین همخوانی نوع گارانتی و تاریخ گارانتی محصول بسیار مهم است.

4)دارا بودن متعلقات یکسان محصول:

کالاهای مشابه باید بدون کم وکاستی ،متعلقات یکسانی داشته باشد دیجیکو تمام محصولات خود را بدون هیچ گونه کم وکاستی ارائه می دهد.

5)موجود بودن کالا:

محصولات ارائه شده توسط فروشگاههای اینترنتی و حضوری  باید وجود خارجی داشته باشند و نه فقط عنوان و قیمت کالا.

6)فروشگاهها و سایت های مجاز:

انجام عملیات معرفی محصول از جانب سایر فروشگاهها  و معرفی سایت های اینترنتی و فروشگاههای حضوری به دیجیکو باید ملاک نماد الکترونیکی  ومعرفی نامه و یا جواز کسب آنها باشد.

 

در نهایت دیجیکو بیان می کند که قصد از ارائه طرح گارانتی قیمت محصول به مشتریان خود برپایه ای صمیمیت ،اعتماد واحترام بنا گذاشته است ودیجیکو به دنبال کسب وجلب اعتماد شما مشتریان محترم می باشد و کسب و کار تنها  50 درصد از کل برنامه بلند مدت دیجیکو می باشد.