حفاظت

Top 10 مربوط به داده بزرگ دیدگاه خود را بنویسید

Top 10 مسائل مربوط به داده بزرگ و نحوه حل آنها
اصطلاح “داده های بزرگ” به مقادیر زیادی از داده ها اشاره دارد که در آن روش های پردازش داده ها و ابزارهای سنتی قادر به پردازش نیستند.

داده های بزرگ بسیار زیاد است که بدون استفاده از یک رایانه و یک برنامه پردازش داده ها، شما فقط نمی توانید از آن استفاده کنید. اما با برنامه ای مناسب برای پردازش اطلاعات که می تواند به طور موثر ضبط، ذخیره، تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه داده های بزرگ را به نمایش بگذارد، کسب و کار شما فقط می تواند توانایی شما را برای دیدن روند فروش و هزینه های خود داشته باشد، چه اقداماتی می توانید انجام دهید تا مثبت تأثیر اینگونه روندها و یا کنترل منافع منفی.

اطلاعات بزرگ :
کسب و کارها می توانند اطلاعات زیادی را به دست آورند، و آن را یک منبع مهم، بسیار شبیه نفت، که شما را مجبور به حفاری و استفاده از آنچه شما می توانید دریافت کنید. اما بر خلاف نفت، داده های بزرگ برای پیدا کردن سخت نیست؛ داده های بزرگ در سراسر ما هستند و شامل همه جنبه های هر فعالیت، به خصوص کسب و کار. اطلاعات مربوط به تاریخ فروش، مبلغ فروش، موجودی، روش پرداخت، مبلغ پرداخت، اطلاعات مشتری و سایر اطلاعات مربوطه که در یک معامله دخیل هستند، تمام جریان را پر می کنند و یک مخزن داده را پر می کنند و این نقش کسب و کار برای تفسیر این داده ها است و تصمیماتی را که می تواند بر درآمد بیشتر درآمده تأثیر بگذارد.

برای مثال، با یک ابزار پردازش دقیق داده، می توانید معاملات فروش فردی را با پرداخت مربوطه (که آیا پول نقد، چک یا کارت اعتباری، کارت اعتباری، کارت هدیه و غیره) باشد، اطمینان حاصل کنید تا مطمئن شوید که هیچ محصولی وجود ندارد

علاوه بر این، آسان است برای پیدا کردن که معامله مسائل اگر اختلاف وجود دارد. شرکت ها همچنین می توانند فروش شاخه های مختلف فروشگاه های خود را مقایسه کنند و ببینند که آیا نیاز به گسترش یا بسته شدن وجود دارد. در واقع دانش زیادی وجود دارد که می توانید با بهره برداری از استخر داده های بزرگ خود به دست آورید – همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که یک ابزار موثر را پیدا کنید که می تواند به شما کمک کند داده های بزرگ را برای استفاده بگذارید.

بزرگ گرفتن: داده های بزرگ هدفمند توسط هکرها
داده های بزرگ بسیار مفید و مهم هستند که کلاهبرداران تلاش می کنند تا به آن ضربه بزنند، به طوری که ممکن است از آنها برای اهداف شوم خود استفاده کنند. با این حال، چندین مشکل با داده های بزرگ وجود دارد. ما در اینجا برای کمک به شما در شناختن آنها و نحوه برخورد آنها با آنها هستیم، بنابراین شما ممکن است مانع از دسترسی مجرمان به اطلاعات بزرگ خود شوید و باعث ایجاد انواع بدبختی شود.

زیر 10 مسئله بزرگ داده و چگونه شما می توانید آنها را حل:

  1. نقض حریم خصوصی
    ابتدا ضمانت نقض حریم خصوصی را به عنوان بزرگترین موضوع در این فهرست ذکر کردیم. این به انتشار اطلاعات خصوصی در موارد دیگر به افرادی اطلاق می شود که نباید به آن دسترسی داشته باشند، چه اینکه عمدا یا به اشتباه انجام شود. نقض حریم خصوصی ممکن است رخ دهد هنگامی که یک کسب و کار اقدامات ضعیف امنیتی را انجام دهد. اگر چه هکرها هنوز عمدتا مسئول این عمل هستند، اما اگر ابزارها و پروتکلهای سختگیرانه ای که حفظ حریم خصوصی را حفظ کرده باشند، جلوگیری شود.

برای مبارزه با نقض حریم خصوصی، بر روی یک نرم افزار ضد تروجان با کیفیت سرمایه گذاری کنید، نقطه ای از امنیت ورودی (مانند رمزگذاری یا رمزگذاری) را فراهم کنید و اتصالات ایمن را از سیستم جمع آوری داده های خود به سیستم ذخیره سازی داده ها خود استفاده کنید.

2.این امر غیرممکن نیست
در حال حاضر امکان شناسایی افراد با استفاده از داده های ناشناس در مجموعه داده های عمومی وجود دارد. با استفاده از کامپیوتر، اتصال به اینترنت و مجموعه داده های عمومی، شما هم اکنون می توانید داده های ظاهرا ناشناس را شناسایی کنید. فرایند آسان نیست، اما هنوز فکر می کند که ممکن است یک فرصت برای سرقت هویت باز شود. باید افراد بیشتری یاد بگیرند که چگونه این کار را انجام دهند، حضور آنلاین خصوصی در اینترنت غیرممکن است.

3. تجزیه و تحلیل 100٪ دقیق نیست
در تحقیق، این چیزی است که حاشیه خطا یا معیاری برای محاسبات غلط، استثنا و سایر عواملی است که سبب مقدار نسبتا مجاز خطا می شود. تجزیه و تحلیل داده های بزرگ به آن ایمنی ندارد، به خصوص به دلیل دخالت مقدار بسیار زیادی از داده ها. همانطور که بسیار غیرممکن است، تجزیه و تحلیل را به صورت دستی بررسی کنید، بهترین شرط بندی برای اطمینان از آن است که تجزیه و تحلیل شما داده های غلط نادرست ارائه نمی دهد، استفاده از یک ابزار تجزیه و تحلیل داده مورد اعتماد است که بالاترین سطح دقت را تضمین می کند.

4. مشکلات E-DISCOVERY
کشف الکترونیکی به جستجوی داده های الکترونیکی برای استفاده به عنوان مدرک در یک روند قانونی اشاره دارد. دادگاه و حتی دولت می تواند اکتشاف الکترونیکی را به صورت یک فعالیت هک در جهت کمک به جستجوی شواهد انتقادی سفارش دهد. شواهد الکترونیکی بسیار آسان تر برای جستجو و جمع آوری داده می شود. با این حال، اکنون برای مدارک الکترونیکی سخت تر است زیرا داده های زیادی وجود دارد و با محدودیت های قانونی سازگار است. علاوه بر این، کشف الکترونیکی هم اکنون گران تر از همیشه است.

5.اطلاعات شخصی شما در معرض خطر است
نقض اطلاعات شامل افشای اطلاعات مشتری به افرادی است که در غیر این صورت دسترسی به چنین اطلاعات حساس ندارند. با تمام نقض های اخیر، برخی از شماره های امنیت اجتماعی، آدرس های خانه، آدرس ایمیل، اطلاعات تماس، شماره های بدهی و کارت اعتباری، اطلاعات شخصی شما واقعا در معرض خطر هستنند

به عنوان یک کسب و کار که از بسیاری از داده ها استفاده می کند، مطمئن شوید که از حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی و حساس خود محافظت می کنید.

6.تبعیض
گفته میشود که تبعیض بیشتر شایع است. می توان گفت که دسترسی به اطلاعات الکترونیکی (مانند فعالیت آنلاین معمولی، تنظیمات آنلاین) که می تواند منفی بر فرصت یک فرد تاثیر بگذارد، برای تأمین وام، و بدون توانایی آن شخص برای توجیه چنین اطلاعاتی، به شدت تبعیض آمیز است. بهتر است تصميم بطور ساده از داده هاي الكترونيكي، به ويژه آن دسته ها كه اثر كاملا بر روي كسي دارند، نباشد

7.حفاظت از حقوقی تنها برای افراد درگیر است
چندین قانون قانونی وجود دارد که امنیت اطلاعات را در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ حفظ می کند. دولت در حال حاضر خطراتی را برای حریم خصوصی به رسمیت شناخته است، اما به دلیل تصویب قوانین، اقدامات زیادی صورت نگرفته است. ما باید منتظر قانونگذارانمان برای انجام وظایف خود باشیم، اما ما همیشه می توانیم این مهم را بیان کنیم.

8.تعهد و حق نسخهبرداری ممکن است در آینده در نظر گرفته شود
اختراع و کپی رایت ممکن است در آینده ناسازگار باشد زیرا ممکن است دشوار باشد که آیا چیزی منحصر به فرد باشد یا اینکه آیا حق نسخه برداری را نقض می کند، زیرا تعداد زیادی از آنها برای بررسی آن ها وجود دارد و برخی مخازن داده و برخی از این مخازن اطلاعات پنهان می شوند یا محافظت شده با دیوار مجازی ضعیف که دسترسی محدود می کند.

9.تفسیرها می توانند مسئله ی اخلاقی باشند
بزرگترین هدف تجزیه و تحلیل داده های بزرگ کمک به تصمیم گیری است. با این حال، تکیه بر تنها بر روی داده های الکترونیکی، بدون توجه زیادی به تاثیر آن به مردم و یا محیط زیست، می تواند مسائل اخلاقی تبدیل شود. ما باید یاد بگیریم که داده های بزرگ در اینجا برای کمک به ما است و ما را فرمان نمی دهند. تصمیمات ما همیشه باید بر مبنای چگونگی تأثیر آن بر همه افراد درگیر و نه صرفا بر تعداد بر روی یک صفحه گسترده باشد.

10.اطلاعات بزرگ اینجاست
باز هم داده های بزرگ همیشه در اطراف ما بوده است. این در همان زمان تکامل یافته است که تمدن ساخته شده است، بنابراین هنوز هم در حال تکامل است. و اکنون که آموخته ایم به آن ضربه بزنیم، داده های بزرگ دیگر برای تصدیق نمی شود. ممكن است خطرات و مشكلات درگیر باشد، اما هیچ چیز از این دنیا هیچ خطر ندارد. اطلاعات بزرگ را بزنید، از آن به نفع خود استفاده کنید، بیشتر از آن استفاده کنید! اما فقط اطمینان حاصل کنید که مسئولیت خود را در حفظ داده های بزرگ خود خصوصی و ایمن انجام می دهید.

از داده های بزرگ استفاده کنید، اما این را نادیده نگیرید
امکان دسترسی به داده های بزرگ یک نوآوری واقعی است. ما می توانیم تمام ابعاد کسب و کار ما را با تفسیر همه چیز درگیر کنیم. داده های بزرگ واقعا منبع ارزشمندی هستند که باید به آن ضربه بزنیم، اما همانطور که ما انجام می دهیم، ما باید همیشه مسائل و خطراتی را که همراه با آن است، در نظر بگیریم.

هنگامی که کسب و کار شما اطلاعات زیادی را برای ابزار شما ایجاد می کند، اطمینان حاصل کنید که همیشه این 10 مسئله را در ذهن داشته باشید و بهترین کار را برای رسیدگی به آنها انجام دهید. داده های بزرگ یک چیز فوق العاده است اگر و فقط اگر ما می دانیم که چگونه به درستی آن را استفاده کنید.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *