فناوری

فناوری در سال 2020 دیدگاه خود را بنویسید

فناوری شما باید در سال 2020 بداند:
به دنبال دنیای فناوری به معنی نگه داشتن تمام آخرین پیشرفتهاست، اما واقعا درک اینکه چگونه آنها در جهان تاثیر میگذارند، شما میخواهید پیش از توسعه و شکوفایی این انقلابها بدانید. به عنوان کسی که در حال گذراندن تجارب سیستم های نرم افزاری مشتریان برای چند دهه بوده است.

تکنولوژی که برای تحقق بخشیدن به آینده آمادگی دارد، هنوز هم امروزه ساخته می شود، اما نگاه دقیق به صحنه کنونی، چند حوزه ای را نشان می دهد که در آینده نزدیک نشانه هایی از پتانسیل تغییر در جهان را نشان می دهد. نسل بعدی رهبران فناوری، محدودیتهایی را که انتظار میرفتیم، ترسیم می کند، با کنجکاوی امروز که آماده شدن فردا است. اینها تعدادی از پروژه هایی هستند که در حال حاضر برای تبدیل شدن به تغییر جهان در سال 2020 و فراتر از آن هستند.

حمل و نقل:

اتومبیل های خود رانندگی ممکن است در نهایت تبدیل شدن به تکنولوژی انقلابی باشند که بسیاری از آنها پیش بینی می کنند، اما صنعت خودرو در معرض اختلال شدید با یا بدون اتوماسیون است. خودروهای الکتریکی، زمانی که به شدت دامنه انواع آگاهانه محیط زیست هستند، پیش بینی می شود که جریان اصلی را طی کنند، که تقریبا شش درصدی از خودروهای جدید طی چند سال 2020 به دست می آید. با توجه به پیچیدگی گسترده ای از منابع، سیاست و وابستگی به نفت جهانی راحتی، سرعت و پایداری خودروهای الکتریکی یک جایگزین مطلوب را ارائه می دهد که یکی از آن ها برای متلاشی کردن کل مناطق جهان است. به عنوان کسی که در دیترویت مستقر است، می توانم به شما بگویم که شرکت های بزرگ خودرو تا به حال متوجه شده اند که این گام بعدی اجتناب ناپذیر برای حمل و نقل است، و شما نیز باید باشد. سوال این است که آیا، اما چه زمانی است.

امنیت داده ها:

در حالی که اغلب حملات hype علیه cryptocurrency بیش از حد شکسته شده است، یک انقلاب مشخصی وجود دارد که در حال حاضر فقط در زیر سطح آن اتفاق می افتد. اگر چه پتانسیل اقتصادی درازمدت ابزارهای پولی مانند بیتکوین مشکوک است، تکنولوژی که در زیر سطح قرار دارد، در حال حاضر زمینه های امنیت آنلاین، ثبت ضبط و قابلیت اطمینان را تغییر می دهد. به عبارت ساده، blockchain یک فهرست داده توزیع شده است که فوق العاده قوی است و به طور مرتب هکرها را هراس می دهد. اطلاعات در داخل رمزگذاری شده است تا امنیت آن را حفظ کند، اما در عین حال، آن را در یک شبکه عظیم ذخیره می شود و هیچ نقطه مرکزی از شکستن سرور معمولی ندارد. تقریبا هر مشتری از شرکت من، Quantam Solutions، نگران امنیت سیستم های خود است و با تکنولوژی پیشرفته رمزنگاری و رمزنگاری، این نگرانی ها بیشتر نمی تواند باشد. Blockchain در حال حاضر برای حسابداران معامله توسط بانک های بزرگ و شرکت های ذخیره سازی داده استفاده می شود و پتانسیل کامل آن می تواند به طور بالقوه برای حفظ امنیت رای ما مورد استفاده قرار گیرد، هنرمندان پرداخت هزینه برای موسیقی خود را فراهم می کنند و فراهم آوردن یکپارچگی داده های طولانی مدت در اینترنت.

قدرت پردازش:

در حالتی از مغز انسان کارآمدتر و پیچیده تر نیست، بیش از هزار بار سریعتر از بهترین ابر رایانه کار می کند. در طول سالها، دانشمندان به آرامی بیشتر درباره آنچه که بخشهای مختلف مغز انجام می دهند بیشتر یاد می گیرند. با این حال، فرآیندهای اساسی عمدتا یک رمز و راز است. اما بین سال های 2010 تا 2020 ممکن است تغییر کند.

شما همچنین می توانید:

تراشه های رایانه ای Neuromorphic که فرایندهای تفکر طبیعی مغز ما را شبیه سازی می کنند، در حال حاضر در حال توسعه هستند و ممکن است در نهایت تبدیل شدن به بزرگترین تغییر در تکنولوژی پردازنده از زمان تراشه باشد. اینتل و سایر تولیدکنندگان مشتاق هستند تا این تراشه ها را به بازار عرضه کنند. در حالی که نه به عنوان قدرتمندترین چیپ های سیلیکون براق، کارایی آنها به طور بالقوه می تواند به استفاده از هوش مصنوعی تبدیل شود به «تغییر جهان» که پیش بینی کنندگان آن انتظار دارند.

نانوتکنولوژی:

ما درباره سالها به آن گوش می دهیم، بنابراین اگر شما از کلمه “فناوری نانو” خسته شده باشید، من را ببخشید. با این حال، اگر تصمیم گرفتید آن را نادیده بگیرید، این کار را با خطر شخصی خود انجام می دهید. در نهایت، نانوتکنولوژی در سالهای آینده به دنبال جهش به سوی استفاده تجاری گسترده است. از مراقبت های بهداشتی تا تولید، رهبران تجاری در تقریبا هر زمینه به زودی با فناوری نانو می پردازند. آژانس های دولتی آمریکا به طور موقت انتظار این را نداشته اند که نانوتکنولوژی یک طرح امضا برای ناسا، وزارت دفاع، وزارت انرژی و غیره باشد. ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای آینده نانو فناوری آینده تا سال 2020 است. انتظار می رود این فناوری به سرعت در حال تبدیل شدن به یک راننده بزرگ اقتصاد ملی باشد، بنابراین رقابت شدید است. در حالی که شما ممکن است احساس کنید که قبلا شنیده اید، زمانی که نانوتکنولوژی واقعا به بازار می رسد، بسیاری از ناظران آرزوی دیدن آن را دارند.

پرداخت های موبایل:

همانطور که اینترنت چیزها (IoT) حتی بیشتر گسترش می یابد، تقریبا همه چیزهایی که ما تماس می گیریم، برخی از سطح اتصال آنلاین را دارند. این برای کیسه های ما چیست؟ خوب، برای یک چیز، ما دیگر به آنها نیازی نداریم. خدمات پرداخت موبایلی مانند Venmo و Square Cash در طول چند سال گذشته منع استفاده نکردند و هیچ نشانه ای از کاهش، استفاده از پول ما از کارت های سنتی و نقدی نداشتند. در سال های آینده، به دنبال “خرید” برای به دست آوردن یک معنی کاملا جدید است. در حالی که گام های کودک قبلا به سمت آینده بی نقص گرفته شده است – فکر می کنید که محصولات آمازون را بدون استفاده از اکو به بیرون بیاورید – ما به زودی اطلاعات پرداخت ما را همانطور که عینک و ساعتهای ما را حمل می کند، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ما . تصور کنید قبل از خارج شدن از ماشین خود، پارکینگ را پرداخت کنید، یا اقلام را از قفسه بیرون بیاورید و فقط با رفتن به خارج از فروشگاه، پرداخت کنید. شما فقط می توانید سطح آنچه که پرداخت های IoT و دیجیتال در سال 2020 و بعد از آن انجام خواهد شد را درک کنید.

به طور قطعی پیش بینی آینده از بسیاری از ما خارج است، اما انگشت روی پالس تغییرات امروز همراه با تجسم متفکر نشان می دهد این پنج جنبش تکنیکی است که دریای تغییرات فقط منتظر اتفاق می افتد. دنیای 2020، زمانی که صرفا گمانهزنی است، نزدیک به ما است و شاید به وعدههای علمی تخیلی برسد. امکانات بی حد و حیله می شود.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *