اسپیلیتر

اسپیلیتر دیدگاه خود را بنویسید

اسپیلیتر:

هر بار که یک سیگنال توزیع تلویزیون تقسیم می شود، از بین رفتن ورودی برخورد می کند که سیگنال های توزیع شده را فراتر از شکاف را تضعیف می کند. اگر هنگام استفاده از یک splitter مشکلی دارید، ممکن است لازم باشد یک تقویت کننده توزیع یا آن را قبل از تقویت نصب کنید.

اسپلیترهای Channel Master TV به گونه ای طراحی شده اند که سیگنال ها را در پورت ورودی شکاف به هر پورت خروجی تقسیم کنند. به صورت گرافیکی، شبیه شکل 1 به نظر می رسد. همانطور که نشان می دهد، 100 درصد سطح سیگنال در پورت ورودی قرار می گیرد و 50 درصد سیگنال در هر پورت خروجی است. این معمولا در dB اندازه گیری می شود. یک شکاف تقریبا 3.5 دسی بل از هر یک از بندرها از دست خواهد رفت.


اسپیلیتر


 

تقسیم کننده های سیگنال تلویزیونی با بیش از دو پورت خروجی به طور معمول از تقسیم کننده های دو طرفه تشکیل شده است. به عنوان مثال، یک splitter سه طرفه یک splitter اضافی دو طرفه در یکی از پورت های خروجی splitter اول خواهد داشت و به شکل زیر نگاه می کند. در این مورد 100٪ از قدرت در دو تقسیم می شود، ارائه 50٪ از قدرت هر پورت خروجی. Splitter دوم سپس آن را دوباره تقسیم می کند به طوری که در حال حاضر 25٪ از قدرت در دو پورت از splitter دوم است. با توجه به کاهش dB، تقسیم کننده دوم یک 3.5 dB دیگر از ضرر سیگنال را اضافه می کند، بنابراین دو پورت از splitter دوم، 7 dB از دست دادن را دارند، در حالی که پورت خاموش کننده شکاف اصلی، 3.5 dB از دست می دهد.


اسپیلیتر


 

شکاف چهار طرفه از سه تقسیم دو طرفه ترکیبی تشکیل شده است، همانطور که در شکل 3 نشان داده شده است. در این مورد، 25 درصد سیگنال های ورودی بر روی هر یک از چهار پورت خروجی قرار می گیرند. با توجه به کاهش dB، تقریبا 7 دسی بل از دست دادن سیگنال در هر پورت خروجی وجود دارد.


اسپیلیتر


 

شبیه ساز هشت راه از هفت ترکیب دو طرفه تشکیل شده است، همانطور که در شکل 4 نشان داده شده است. در این مورد، 12.5٪ از سیگنال های ورودی بر روی هر یک از چهار پورت خروجی قرار دارند. با توجه به کاهش dB، تقریبا 10.5 dB از دست دادن سیگنال در هر پورت خروجی وجود دارد.


اسپلیتر


 

علاوه بر از دست دادن سیگنال، دیگر نگرانی های عملکرد بحرانی در مورد شکاف ها وجود دارد. با استفاده از HDTV بیش از خدمات هوایی تبدیل به همه دیجیتال، و به ویژه در شبکه های تلویزیون کابلی که شامل داده های با سرعت بالا، بسیار مهم است که هر splitters متصل به شبکه توزیع داخلی با بالاترین کیفیت به طوری که آنها را کاهش نمی دهد سیگنال های دیجیتال از طریق آنها اسپلتیترهای Channel Master TV برای پاسخگویی به تمامی این احکام سختگیرانه طراحی شده اند، از جمله کاهش درج درج، افت خزش عالی، بندر عالی برای انزوا پورت و عملکرد عالی هماهنگی / دوم هارمونیک. اسپلتیترهای Channel Master TV نیز برای مقاومت در برابر سطوح بالای برق بدون شکست عمل می کنند و از عملکرد بلندمدت عالی برخوردار می باشند، چه در شبکه توزیع داخلی در خانه، با استفاده از آنتن خاموش هوا و یا در هنگام استفاده از کابل نصب تلویزیون. آنها از بالاترین کیفیت برخوردار می باشند و طراحی شده اند تا در محدوده دما (-40 ° F تا 140 ° F) کار کنند و می توانند در خارج از منزل نصب شوند بدون هیچ گونه نگرانی برای رطوبت و خوردگی به علت پورت F و مواد پوشش در مسکن شکاف استفاده می شود.

در ادامه مقاله به معرفی چند نمونه اسپلیتر می پردازیمکه شما میتوانید اصل این اسپلیترها را از فروشگاه دیجیکو تهیه نمایید.

اسپلیتر ۱ به ۲ HDMI 4K (مارک بافو):

دستگاه اسپلیتر برای به اشتراک گذاری تصویر یک سیستم پخش کننده به چند نمایشگر به صورت هم زمان و با یک کیفیت مورد استفده قرار میگیرد . اسپلیتر اچ دی ام آی ۲ پورت دارای ۲ خروجی تصویر اچ دی ام ای ماده (HDMI F) که از طریق کابل اچ دی ام ای به نمایشگر ها متصل میشود و یک پورت اچ دی ام آی ماده برای ورودی تصویر که به وسیله ی کابل اچ دی ام آی به سیستم وصل میشود است . اسپلیتوری که در حال خرید آن هستید برند بافو بوده و سایت دیجیکو  اسپلیتر ۱به ۲  را با یک سال گارانتی تعویض در اختیار مشتری قرار میدهد . 

اسپلیتر ۱به۸ پورت HDMI:

این اسپیلیتر فلزی با کیفیت ساخت بالا می‌تواند از یک خروجی HDMI هشت خروجی با تصویر مشابه HDMI با کیفیت ۳D تصویر می دهد و به نمایشگرهای مختلف میتوان وصل کرد.اسپیلیتر اچ دی ام ای دستگاه قابلیت ارسال تصویر ۳بعدی و ارسال FULL HD را دارد.

از مکان هایی که میتوان از این اسپلیتر استفاده نمود میتوان به نمایشگاه های فروش LCD و LEDو ویترین هاب بزرگ فروشگاهی و مکان های بزرگ خرید و فروش مواد غذایی همچون اتکا و سیتی سنتر و هایپر ها میتوان اشاره نمود.


اسپیلتر 8 پورت hdmi


 

اسپلیتر ۱ به ۲ HDMI (مارک فرانت):

دستگاه اسپلیتر برای به اشتراک گذاری تصویر یک سیستم پخش کننده به چند نمایشگر به صورت هم زمان و با یک کیفیت مورد استفده قرار میگیرد . اسپلیتر اچ دی ام آی ۲ پورت دارای ۲ خروجی تصویر اچ دی ام ای ماده (HDMI F) که از طریق کابل اچ دی ام ای به نمایشگر ها متصل میشود و یک پورت اچ دی ام آی ماده برای ورودی تصویر که به وسیله ی کابل اچ دی ام آی به سیستم وصل میشود است . اسپلیتوری که در حال خرید آن هستید برند FARANET است. 

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *