تعمیرکابل HDMI دیدگاه خود را بنویسید

تعمیرکابل HDMI:
شما فقط یک کابل 5 متری هادی را در دیوارهای دفتر خود نصب کرده اید. (یا خانه) سپس متوجه می شوید که شخصی روی اتصال Hdmi قدم گذاشته است. کانکتور kaput قطع شده باید کابل HDMI را تعمیر کنیم وباید گزینه “گرفتن یک کانکتور جدید و اتصال آن بر روی کابل”را امتحان کنیم .(میتوانیم سوکت فلزی تعمیری کابل HDMI را از

فروشگاه دیجیکو خرید کنید.)

 گام1:

ابزار مورد نیاز  که شما نیاز دارید:
– آهن لحیم کاری
– سرباز
– سیم desolder
– کابل HDMI دوم (اختیاری)(کابل HDMI را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.)
– اتصال hdmi به hdmi (اختیاری)
– اتصال Hdmi
Tyraps
– قیچی
– کابلهای برق اضافی
– چند متر
– آلومینیوم (اختیاری)
– کمک گیره تمساح (چیز)



گام 2:
ابتدا باید بدانیم که اتصال به کجا انجام می شود ، از آنجا که هر دو اتصال داخلی Hdmi یکسان هستند (بدون سیم پیچ خورده یا هر چیزی مانند کابل های وصله اترنت) پیوند بسیار مستقیم به جلو است.
اما کابل ها قطع شده اند ، شما نمی توانید اندازه بگیرید که سیم از کدام پین استفاده می شود ، بنابراین من از یک مولتی متر برای بررسی اینکه سیم متعلق به کدام پین است استفاده کردم. من از سیم کمی استفاده کردم تا ارتباطی با انتهای آن برقرار کنم ، قسمت جلوی اتصال Hdmi دارای حفره های کمی است که می توانید سیم آزمایش را به داخل آن فشار دهید.  این روش برای برقراری ارتباط با آن پایان است. (من از نوار استفاده کردم تا آن را در جای خود نگه دارم ، نه حرفه ای بلکه کار می کند.)

می توانید از یک سیم سیم استفاده کنید اما فهمیدم که بسیاری از آنها به نظر نمی رسد یکسان هستند یا با کابل Hdmi من یکسان نیستند ، بنابراین توصیه می کنم از این روش استفاده کنید زیرا همیشه باید درست باشد



گام3:
همانطور که مشاهده می کنید چند سیم (برای تشخیص صفحه نمایش ، قدرت 5 ولت ، سرعت ساعت و داده) در رنگ های زیبا داریم.و سیم های جفت 4x 2 در یک محافظ فلزی رنگی ، این ها سیم داده ها برای تصویر و صدا هستند.

قبل از شروع ، قسمت اول را از اتصال بر روی آن بکشید ، این یک اشتباه معمول است که کانکتور را در آن مستقر کنید و سپس بدانید که برای اولین بار باید آنرا بکشید. سپس سپرهای فلزی جفت های سیم را پایین بیاورید تا در معرض آن قرار گیرند ، بعد حدود 3 میلی متر سیم های داخلی را جدا کنید تا هسته در معرض آن قرار گیرد. (این کار را با تمام سیمها انجام دهید)

من برای نوار کابلها از قیچی استفاده کردم اما می توانید از هر ابزاری که دوست دارید برای نوار کابل استفاده کنید.سعی کنید اولین جفت سیم را به خط اتصال بچسبانید ، ابتدا کدام یک از آنها را با مولتی متر اندازه بگیرید و سپس آنها را تا کانکتور تراز کنید. من از کمک گیره تمساح خودم برای درست نگه داشتن چیزها استفاده کردم. (من برای محافظت از کابل از گیره تمساح از نوار استفاده کردم)



گام 4: 
ابتدا مقداری لحیم کاری را روی مخاطبین و سیمها انجام دادم.پس از آن می توانید آنها را در کنار هم نگه دارید و در حین گرم کردن مخاطب روی کانکتور آنها را در جای خود فشار دهید.

بعد از چند سیم که می توانید برای تعجب وارد شوید ، برخی از سیم ها می توانند آنرا به صورت مخاطب به مخاطب برسانند.
(عبور از تمام سیم های دیگر) این نباید یک مشکل واقعاً بزرگ باشد ، فقط سعی کنید سیم ها را با کوتاه ترین راه از کابل تا کانکتور قرار دهیدو تمام شد ، من دو سیم زمین داشتم که آنها را قطع کردم. انتهای دیگر shoud هنوز به زمین وصل شده است تا واقعاً مهم نباشد.




گام5:

بعد از جستجوی اینترنت برای اتصال Hdmi ، فهمیدم که هیچ چیزی با کابل کشی وجود ندارد.کانکتور دیگه رو دو ماه عقب تعویض کردم چون بعد از دو ماه کار کردنو به دلایلی کابل من خیلی نازک تر از سوراخ خروجی در پشت کانکتور است (البته انواع کابل های Hdmi در آنجا وجود دارد اما فکر می کنید وقتی این کانکتور را طراحی کردند فکر می کردند که آنها فکر می کنند). به این فکر کنید .یک بار دیگر ALL اتصالات را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که هیچ سیم پیچ خورده یا وصل نشده اشتباه است.
شما نمی خواهید اتصالات Hdmi را در رایانه یا تلویزیون خود بزنید.

برای نگه داشتن همه اینها ، از بعضی از نوارهای نگهدارنده و نوار آلومینیومی استفاده کردم




گام6:

سپس ما مونتاژ سوراخ را به دیواره می گذاریم ، از آنجا که دیوارها توخالی هستند ، فضای کافی داریم که بتوانیم آن را بدون خم شدن هر چیزی در آنجا قرار دهیم.
بعد از بستن همه چیز ، چیزی برای دیدن وجود ندارد اما اگر این کابل خراب شود می توانیم ظرف 10 دقیقه یک کابل Hdmi جدید وصل کنیمو در آنجا می روید و یک سیگنال را از طریق یک کابل 5 متری به طول و با یک کانکتور خود لحیم اجرا می کنید ، سپس از طریق یک کانکتور Hdmi به Hdmi و سپس 3 متر دیگر با مبدل Imac به Imac می روید.
من آن را با یک تریلر 1080P تست کردم و هیچ خبری از عکس های عجیب و غریب وجود ندارد که اثبات شود Hdmi یک پروتکل خوب و خوب است.این کار را با هر چسب استفاده نکردم (از جمله چسب داغ) و من بار دیگر این کار را انجام دادم.خود کابل و کانکتورها آنقدر صاف هستند که هر چسب مورد استفاده شما در چسبیدن به آن مشکل دارد.
به همین دلیل من آن را کنار گذاشتم و از رویکرد آلومینیوم و Tyraps استفاده کردم.

 



مقالات به روز را بافروشگاه دیجیکو مطالعه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *