سوکت تعمیری

تعمیر سوکت AUX 2

نحوه ای تعمیر سوکت AUX:

امروزه همه افرادجامعه یک کابل AUX دارند که بیشترین استفاده آن در اتصال گوشی موبایل به ضبط ماشین است کابل AUX بسیار متنوع با برندهای مختلف در بازار موجود هست که بهترین های آن را می توانید از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید اما ممکن است به خاطر یک اشتباه سوکت AUX  کابل شما خراب شود در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه سرسوکت AUX خود را به راحتی تعمیر کنید.

1 .تست سوکت AUX

ورودی Aux Stereo Female Car را بررسی کنید اولین چیزی که باید اطمینان حاصل کنید این است که آیا ورودی دستگاه استریو خود را به سوکت AUX از لوازم جانبی صوتی خود متصل می کند. اگر این کار را نکنید، ممکن است نیاز به اندازه سوکت AUX را داشته باشید که به استریو ماشین شما مناسب باشد.


سوکت تعمیری


 

 2 .تعیین اندازه سرسوکت AUX

تعیین اندازه سوکت شما نیاز دارید اگر اندازه ابعاد سوکت نری  را که بر روی ورودی مادگی خود استریو قرار دارد، شناسایی کنید، شما می توانید با توج ه به عکس زیر اندازه سر سوکت خود را شناسایی کرده واز فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.


 

سوکت تعمیری


فروشگاه دیجیکو یک نوع سرسوکت تعمیری AUX ارائه داه است که شما می توانیدخریداری کنید.

3.قطع اتصال

آماده جایگزینی قدیمی Aux Jack اکنون که اندازه دقیق مورد نیاز برای قرار دادن در استریو خود را دارید، قطع اتصال ناسازگار از طریق اتصال با استفاده از سیم برش. سپس قسمت کوچکی از پوشش لاستیکی را نیز بشویید، تقریبا 1/4 اینچ را برای کشیدن سیمهای داخلی بکشید. لاستیک را بر روی اتصالات جک اسپیکر مادگی نیز اصلاح کنید.


سوکت تعمیری


 4 . اتصال سرسوکت AUX

به کابل و Aux Jack وصل شوید قبل از وصل شدن به سیم در معرض کابل به اتصال جک AUX، اطمینان حاصل کنید که کابل را به یک سیم کوچک کوچک وصل کرده اید. طول باید به اندازه کافی برای پوشش اتصال بین اتصال جک aux و سیم در معرض کابل قرار داشته باشد.

 


تعمیر سر سوکت


 5 .اتمام تعمیر سر سوکت AUX

حفاظت از اتصال با استفاده از یک سیم لحیم کاری و سیم مسی، اتصال بین سیم و اتصالات jack Aux جوش کنید. سپس مقدار کمی از بتونه اپوکسی را برای پوشش و مهر و موم کردن جفت مخلوط کنید. اجازه دهید آن را برای زمان توصیه شده در بسته بندی خشک کنید. در حال حاضر اتصال بین جک AUX و کابل امن است، سیم کشویی را که در آن کابل قبل از آن به نقطه ای که جابجایی آن واقع شده است، وصل کنید. برای مدت 10 ثانیه سیم سیم کوچک را بر روی شعله شمع / سبک تر گرم کنید. این کار را سخت تر می کند تا جسمی شسته و ریز را در مفصل جای دهد. با آن کامل، شما باید تمام شود و مجددا از پورت کمکی خود استفاده کنید.

 


سوکت تعمیری


2 Comments

  1. سلام
    مقاله تان خیلی عالی بود ولی ای کاش یک ویدیو هم میذاشتین که دقیق تر مشخص باشد ممنون بازهم از این مقاله هابزارید

    1. ساخت ویدیو محصولات در حال انجام است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *