تکنولوژی

تکنولوژی Multipole  دیدگاه خود را بنویسید

 تکنولوژی Multipole :

بروس بریزون، موسس MIT Cables بنیان گذار طراحی کانال های صوتی را در دهه 1970، پس از برخورد با مشکلات صوتی ذاتی در کابل های معمول روز انجام داد. بروس بریزون، موسس MIT Cables بنیان گذار طراحی کانال های صوتی را در دهه 1970، پس از برخورد با مشکلات صوتی ذاتی در کابل های معمول روز انجام داد. او بعدا تکنولوژی Music Interface را در سال 1984 پس از ثبت اختراع و صدور مجوز اولیه طرح های خود به سایر تولید کنندگان، تولید برخی از محصولات پیشرفته و صمیمی صنعت صوتی را تاسیس کرد.

 کابل های MIT :

فن آوری کابل کشی صوتی MIT Cables، لهستانی های انحصاری منحصر به فرد ما است که به این واقعیت اشاره می شود که هر کابل صوتی تنها نقطه ای است که در ذخیره و حمل انرژی بیشترین کارایی را دارد. در این نقطه از طیف فرکانس صوتی، کابل به بهترین شکل بیان خواهد شد و نشان دهنده قطب مفصل کابل خاص است.

از لحاظ نظری، اگر شما می توانید از سه کابل مختلف همزمان استفاده کنید، هر کدام با یک قطب شبیه سازی متفاوت، برای اتصال دو جزء صوتی با هم، شما می توانید یک رابط با سه قطب شبیه سازی داشته باشید؛ یکی برای بالا، یک برای چند، و دیگری برای پایین. با هم، آنها برای انتقال سیگنال صوتی از مولفه به مولفه با بیان بیشتر کار می کنند. این چیزی است که MIT Cables با فناوری ثبت شده خود، به میزان بسیار بیشتری، در هر رابط مهندسی انجام می دهد. ما این تکنولوژی Multipole را می نامیم.

مزیت صداهای بلند و عمیق تر است، فرکانس های میانه و بلند کمتر روشن یا خسته کننده می شوند، صداهای واضح و قابل فهم هستند و فرکانس های باس تنگ و عمیق می شوند.

درباره نمودارها: یک مثال با استفاده از Multipole 6X :
درباره نمودارها: نمودار زیر نشانهای مفهومی است که پهنای باندی از محدوده قابل شنیدن صدای انسان را نشان می دهد. ما از این نمودار ها برای نشان دادن چگونگی کابل در این پهنای باند استفاده می کنیم. خط 50٪ به عنوان پایه ما برای پاسخ آرایه ایده آل عمل می کند. اگر کابل بیش از حد بیان شده باشد (بالاتر از خط 50٪)، ممکن است صدای آن به عنوان “سخت” یا “شکننده” توصیف شود. اگر یک کابل زیرچنین باشد، آن را به عنوان “جزئیات” نامشخص یا ” گمراه ”

نمودار A:
نمودار A: پهنای باند دو کابل صوتی شرکت کننده را در آزمایشگاه MIT نشان می دهد. یک نمونه از یک ویژگی صوتی کابل رقبا (کابل 1)، قطب مفصلش را به یک فرکانس پایین تر تنظیم می کند و توسط صدای خواننده ها به عنوان “گل آلود” یا “حجیم” توصیف می شود.

کابل دیگر (کابل 2) قطب مفصلش را به یک فرکانس بالا تنظیم کرده و توسط شنوندگان به عنوان “روشن” یا “سریع” توصیف می شود. علاوه بر این، هر دو کابل دارای مناطق “بیش از حد مفصل” هستند که در سایه مناطق.


تکنولوزژی


 

نمودار B:
نمودار B: این نمودار یکی از رابط های محبوب MIT را با 6 قطعه تفسیر نشان می دهد. رابط MIT برای ساخت چندین قطب شبیه سازی شده برای پایین ترین حد، حداکثر و حداکثر بهینه سازی شده است. قطبهای ما با همکاری با یکدیگر برای حمل سیگنال صوتی با واکنش حتی بیشتر نسبت به یک کابل تک همکاری می کنند، به طوری که با استفاده از چندین کابل با هم همکاری می کنیم. قطبهای A و B منطقه ای از باس بهتر را فراهم می کنند، قطب های C و D منطقه ای از میانگین متوسط را فراهم می کنند و قطب های E & F منطقه ای از بالاترین سطح را فراهم می کنند.


تکنولوژی


 

نمودار C:
نمودار C: این طرح به طور مستقیم رابط کاربری 6 پیمانه MIT (خط زرد) را به رقبا رقبا از نمودار A مقایسه می کند. رابط MIT یک پاسخ تفسیر خطی را فراهم می کند که موجب کنترل بیشتر باس می شود و به طور صاف، طبقه – “مانند چند کابل در یک!”

تکنولوژی


 

هنگام انتخاب یک رابط، لوگوی فناوری Multipole را با ارزیابی عملکرد نشان دهید که تعداد قطبها در هر محصول را نشان می دهد. این ویژگی ساده به شما کمک خواهد کرد که سطح عملکرد صحیح را برای هر سیستم، با اعتماد به نفس کامل و دقت، انتخاب کنید.

چرا تکنولوژی Multipole :

تکنولوژی Multipole انتخاب برای نمایشگاه های صوتی، استودیو های ضبط و فیلم ها است
کابل های MIT اغلب توسط نمایندگان بلند پایه صوتی و تولید کنندگان بلند پایه صوتی پرسیده می شوند تا اینترفیس Speaker Speaker، Interconnects، Power Conditioning و تکنولوژی را برای “اتصال اجزای فرد به یک سیستم کامل” ارائه دهند.

کابل های MIT به کابل کشی می پردازند تا اجزای سازنده ی رابط را به عنوان یک واحد واحد یا “سیستم” عمل کنند. رویکرد سیستم یک صدای واحد از بسیاری از متصدیان مختلف ایجاد می کند، مانند یک ارکستر یا کوروی که از بسیاری از صداها تشکیل شده است. همانند تنظیم یک ارکستر به یک زمین کامل، اجزای به درستی رابط می تواند بیش از مجموع قطعات آن باشد. ما با شرکای نمایشگاه ما و همه چیز که باعث ایجاد تجربه صوتی در هر یک از مکان های جمعی ما شد.

تکنولوژی Multipole اختراع شده توسط MIT که در تقریبا همه ی رابط های ما و اتصالات ما مورد استفاده قرار می گیرد و توسط تولیدکنندگان برجسته صوتی مورد استفاده قرار می گیرد و برای ارائه کابل کشی به بهترین نحو نمایش اجزای خود را در هر نمایشگاه بزرگ صوتی با استفاده از تکرار “بهترین صدا”، “بهترین نمایش” ، “بهترین صدا از نمایش” جوایز در طول دو دهه گذشته است. علاوه بر صنعت صوتی با کیفیت بالا، تکنولوژی MIT Cables همچنان با استفاده از استودیوهای ضبط برنده جایزه گرمی، و جایزه اسکار (و نامزد چندگانه) برای بهترین صدا و بهترین جلوه های صوتی در حال ویرایش با صدای Skywalker، ادامه یافته است. Skywalker Sound جلوه های صوتی، ویرایش صدا، طراحی صدا، ترکیب صدا و ضبط موسیقی گروه Lucasfilm جورج لوکاس است.

با مشاهده ویدئو زیر با این فناوری بیشتر آشنا شوید:


 


مقالات به روز را با فروشگاه دیجیکو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *