دوربین اندوسکوپی با کیفیت 1 مگاپیکسل دیدگاه خود را بنویسید

دوربین اندوسکوپی با کیفیت 1 مگاپیکسل دارای ارتباط USB و سازگار با ویندوز و انروید :

آندوسکوپ یک لوله باریک و انعطاف پذیر با دوربینی بر یک سر آن است . در مواردی که امکان استفاده از دوربین های تصویربرداری نمی باشد و فضای ناکافی وجود دارد از دوربین اندوسکوپ استفاده می گردد. آندوسکوپی در صنعت پزشکی مدرن جهت تشخیص بیماری ها جزئی لاینفک میباشد ، لذا ما نیز از این تکنولوژی بی نصیب نیستیم و در دنیای امروز ابزار کار باعث سهولت در امر تشخیص و تعمیرات شده است. دوربین آندوسکوپی برای مشاغلی صنعتی نیزکارایی دارد و در مکان هایی که با چشم نمی شود آنجا را مشاهده کرد، می توان با دوربین اندوسکوپی تصویر گرفت. احساس نیاز به آندوسکوپی در دنیای صنعت باعث پیشرفت روز افزون در این زمینه شده تا جایی که امروزه بدون اتصال دوربین به مانیتور و تنها از طریق امواج wifi امکان انجام اندوسکوپی فراهم شده است.این دوربین همانند سایر دوربین های اندوسکوپی ضد آب می باشد و می توان در محیط مرطوب و یا در آب از آن استفاده کرد و قابلیت اتصال مستقیم به گوشی همراه و هم چنین کامپیوتر را دارد. در اطراف لنز دوربین، LED هایی جهت روشن نمودن محیط تعبیه شده تا کیفیت تصویر بالاتری را ارائه نماید.بورسکوپ Cubyee Premium ، [5.5 میلی متر 6 LED 1M / 3.3FT طول] USB آندوسکوپ کابل داده میکرو ، دوربین بازرسی ضد آب برای تلفن / رایانه آندورید است.


Android / Windows 2000 / XP / Vista / 7؛ فقط با تلفن سیستم Android کار می کند (بالاتر از 4.0) ، از سیستم iOS پشتیبانی نمی کند. تلفن Android شما باید از عملکرد OTG پشتیبانی کند و برای اتصال دوربین خارجی باید پشتیبانی کند. برنامه Android موردنیاز شما را می توانید از کنار جعبه یا با کد QRC ارائه شده در داخل جعبه بسته اسکن کنید. به سادگی برنامه ارائه شده را بارگیری کنید ، بورسکوپ USB Android خود را متصل کرده و شروع به کاوش در مکان هایی می کنید که هر روز نمی بینید.
ویژگی مورد: جدید و با کیفیت بالا ؛ قطر بیرونی سر دوربین: 5.5 میلی متر زاویه دید: 66؛ وضوح تصویر: 640 * 480 (VGA) ، 1280 * 720 (فقط در رایانه) سطح ضد آب: IP67؛ پیکسل: 300000 پیکسل؛ نور: 6 LED سفید قابل تنظیم ؛ طول: 1M / 3.3FT.
سیستم دوربین داخل دهان. دوربین زیر آب؛ ضد میکرو دوربین تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه موتوری ردیاب خط لوله فاضلاب ؛ جستجو و نجات ؛ ردیاب جنایی و سفارشی کشف باستان شناسی؛ تشخیص PCB ؛ مراقبت در منزل ؛ صنایع هوایی و فضایی؛ صنایع مراقبت و تراکتور؛ صنایع حفاری نفت ؛ آندوسکوپ اندروید نوع جدیدی از محصولات الکترونیکی است. مزایای این محصول عبارتند از: اندازه کوچک ، سبک.توضیحات محصول :
بورسکوپ Cubyee Premium ، [5.5mm 6 LED 1M / 3.3FT طول] USB آندوسکوپ کابل میکرو داده ، دوربین بازرسی ضد آب برای تلفن / رایانه آندورید.فقط با تلفن سیستم Android کار می کند (بالاتر از 4.0) ، از سیستم iOS پشتیبانی نمی کند. تلفن Android شما باید از عملکرد OTG پشتیبانی کند و برای اتصال دوربین خارجی باید پشتیبانی کند.

نحوه استفاده:

برنامه Android مورد نیاز شما می تواند از کنار جعبه یا با کد QRC ارائه شده در داخل جعبه بسته اسکن شود. به سادگی برنامه ارائه شده را بارگیری کنید ، بورسکوپ USB Android خود را متصل کرده و شروع به کاوش در مکان هایی می کنید که هر روز نمی بینید.

ویژگی:

جدید و با کیفیت بالا ؛ قطر بیرونی سر دوربین: 5.5 میلی متر زاویه دید: 66؛ وضوح تصویر: 640 * 480 (VGA) ، 1280 * 720 (فقط در رایانه) سطح ضد آب: IP67؛ پیکسل: 300000 پیکسل؛ نور: 6 LED سفید قابل تنظیم ؛ طول: 1M / 3.3FT سیستم پشتیبانی: Android / Windows 2000 / XP / Vista / 7؛ زمینه های کاربرد: سیستم دوربین داخل دهان. دوربین زیر آب؛ ضد میکرو دوربین تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه موتوری ردیاب خط لوله فاضلاب ؛ جستجو و نجات ؛ ردیاب جنایی و سفارشی کشف باستان شناسی؛ تشخیص PCB ؛ مراقبت در منزل ؛ صنایع هوایی و فضایی؛ صنایع مراقبت و تراکتور؛ صنایع حفاری نفت ؛ آندوسکوپ اندروید نوع جدیدی از محصولات الکترونیکی است. مزایای این محصول عبارتند از: اندازه کوچک ، سبک.

پارامترهای دوربین تصویر برداری اندوسکوپی:
طول: 1متر
قطر دهانه دوربین: 7 میلی متر
تعداد پیکسل دوربین: 1 میلیون
رزولوشن دوربین: 480 * 680
زاویه لنز: 67 درجه
قطر واشر ورودی: 7 میلی متر
6 عدد LED نور سفید قابل تنظیم
فاصله راستای دید: 3 ~ 6 cm
لنز ضد آب: استاندارد IP67
دمای کار: 120- ~ 10- درجه
پلتفورم کاری: اندروید، ویندوز 2000، XP، ویستا، 7 و 8

دوربین اندوسکوپی با کیفیت 1 مگاپیکسل دارای ارتباط USB و سازگار با ویندوز و انروید اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *