عینک هوشمند دیدگاه خود را بنویسید

عینک هوشمند :

4 سال از زمانی که گوگل اولین پروژه خود را در عینک های هوشمند راه اندازی کرد،می گذرد. در آن زمان، گوگل با مشكلات زیادی از حریم خصوصی باتری مواجه شد. این طراحی نیز مهم بود زیرا هیچکس نمیخواست که به دنبال یک کامپیوتر نگاه کند. از آن به بعد، توسعه دهندگان از سراسر جهان تلاش کرده اند عینک های نمایشگر خود را در سبک عینک های کلاسیک ایجاد کنند. بیایید ببینیم که این عینک های هوشمند چقدر دور هستند!

VSP Global Unites:
VSP Global Unites، صنعت پیشرو در کسب و کار، متخصص در آوردن مراقبت از چشم و مراقبت از چشم و محصولات و خدمات برای کمک به مردم در سراسر جهان است. به تازگی VSP اعلام کرد که با آخرین نسخه از Eyewear های تکنولوژی جاسازی شده شرکت، LevelTM تست شده است. ایده این است که یک ردیاب تناسب اندام را روی صورت خود قرار دهید. سطح مانند یک جفت عینک پوشیده شده است، با این وجود، مقدار زیادی از حسگرهای موجود در قاب شامل ژیروسکوپ، شتاب سنج و مغناطیس سنج وجود دارد. عینک هوشمند پیگیری مراحل، کالری سوزانده شده و زمان فعال است. تمام داده ها از طریق برنامه گوشی های هوشمند متصل می شوند. هنگامی که شما به هدف روزانه خود برسید، سطح حتی سرگرم کننده تر می شود با پاداش یک آزمون چشم آزاد.


 

عینک هوشمند

 


 

Jins :
Jins Meme یک جفت عینک هوشمند با یک نگاه نرمال است. مشخصات Jins Meme یک تجربه AR را ارائه نمی دهند. با این حال، عینک تکنولوژی زیست سنجی را برای تشخیص تغییرات چشم و حرکات بدن برای ردیابی و هشدار در مورد ایمنی، سلامتی و تناسب اندام استفاده می کند. بر اساس الکترود EOG ساخته شده در فریم، می تواند چشمک ها و حرکت چشم را در هشت جهت تشخیص دهد. علاوه بر این، سنسورهای شتاب سنج و ژیروسکوپ در امتداد محور گوشه مانیتور و الگوی راه رفتن برای بهبود وضعیت. علاوه بر این، توانایی پیگیری خستگی و رانندگان هشدار را دارد که در حین رانندگی ممکن است به خواب بروند.


عینک هوشمند


 

LaForge :
LaForge در بازار عینک هوشمند با شیم شرکت کرد. شیمه چشم های شیک و بدون مانع است که در واقع چگونگی برخورد انسان با آن را در نظر می گیرد. شیما به نظر خود یک جفت عینک خوب است، با این حال، می تواند به یک نمایشگر سرفیس قوی (HUD) دسترسی پیدا کند که حاوی اعلان ها، کنترل های موسیقی، اطلاعات مربوط به تناسب اندام و رانندگی و موارد دیگر است. همچنین در حین راه رفتن و رانندگی و همچنین ردیابی تمرینات خود، ناوبری نیز فراهم می کند. عینک هوشمند به طور خودکار نرخی را که در حال حرکت است تشخیص می دهد و نرم افزار مناسب را بر اساس آن فعال می کند.

 


 

عینک هوشمند


 

عینک هوشمند کارل زایس :
آخرین، اما نه کم، عینک هوشمند کارل زایس – چشمگیر ترین چشمگیر در CES 2016 باید در فهرست باشد. لنز Zeiss در نمایش در CES کاملا یکپارچه نیست، با این حال، آنها هیچ گونه تهاجمی و یا مخرب تر از یک جفت bifocals نیست. لنزها با انواع سبک قاب کار می کنند، به این معنی که برنامه ها می توانند در ورزش یا عمومی تخصصی باشند.


عینک هوشمند


 

رویای این است که این عینک های هوشمند که در عین حال فوق العاده شیک و فوق العاده کاربردی هستند. آنها اجازه می دهند ما نه تنها دیدگاه های اطرافمان را ببینیم، بلکه به ما بینش های خودمان را نیز می دهیم.

مقالات به روز را با فروشگاه دیجیکو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *