هدست

هدست Sony WH-1000XM3 دیدگاه خود را بنویسید

هدست Sony WH-1000XM3 :

هدست  Sony WH-1000XM3 بسیار راحت و 20 درصد سبک تر از هدفون های دیگر برند سونی است. این ارائه دهنده لغو لغزشی کمی بهبود یافته است و به عنوان هدست برای برقراری تماس بهتر عمل می کند. عمر باتری بسیار قوی است، و برخی از ویژگی های فوق العاده اضافی ارئه شده اس

 سونی در حال توسعه این نسل سوم ، به نظر می رسد که اگر مهندسان سونی با بررسی CNET از WH-1000MX2 سال گذشته CNET روبرو شدند بزرگترین تغییر طراحی به شکل سمعک و پوشش در گوش است. سر نوار در حال حاضر بیشتر به سر شما متصل است، و هدفون تا 20 گرم وزن تراشیده شده است. کفپوش هدست نیز کمی نرم است.


هدست


 

سونی تغییر شکل سایبان را داده است. WH-1000MX2 (چپ) دارای شکل گرد بیشتر است در حالی که WH-1000MX3 (راست) دارای شکل بیضی شکل است.

Bose QuietComfort 35 II هنوز هم سبک تر از 235 گرم در مقایسه با 254 گرم برای این است یکی از مزایای Bose بود.تغییر بزرگ دیگر این است که سونی از شارژ میکرو USB به شارژ USB-C منتقل شده است. به عنوان بخشی از این سوئیچ، یک ویژگی  سریع شارژ وجود دارد که به شما می دهد 5 ساعت استفاده از شارژ 10 دقیقه است. این بسیار چشمگیر است  و 30 ساعت عمر باتری در سطوح متوسط ​​نیز عالی است.

در مورد بررسی مدل های پیشین 1000X کمی از عملکرد هدست انتقاد شده است. برای WH-1000XM3، مهندسین به یک سیستم چندمتغیره جدید تبدیل شده اند که صدای زمینه را فیلتر می کند در حالی که صدای خود را هنگام تماس تلفنی می گیرد و عملکرد هدست قطعا بهبود یافته است.

 


 

هدست


چند تغییرات زیبایی وجود دارد. پایان بیرونی روی گوش، جایی که کنترل لمسی را پیدا می کنید، نرمتر است. و کیف حمل کمی متفاوت است. این یک نقطه برای کوتاه کابل USB-C و همچنین کابل هدفون است شما می توانید آن را به عنوان یک هدفون سیمی، عالی برای سیستم سرگرمی سیستم هواپیمااستفاده کنید.


هدست


 

در مورد WH-1000XM3 صدای بسیار خوب، گرم، متوسط و باس معمولی که عمیق بود و همچنین تعریف شده بود، بسیار مثبت است ویکی  از بهترین ویژگی های این نوع هدست سونی است.هدفون نیز در نقره موجود است و با یک پورت شارژ USB-C مجهز است.سونی تراشه های داخل هدفون را به روز کرده است، ارتقاء لغو نویز و پردازش صدا. پردازنده QN1 جدید لغو نویز HD جدید خود چهار برابر عملکرد نسل قبلی خود را ارائه می دهد و نه تنها برای لغو نویز کار می کند، بلکه همچنین کیفیت صدای عالی خیره کننده را با پردازش سیگنال صوتی 32 بیتی و ترکیبی از DAC با عملکرد تقویت کننده می داند.

برای کسب از نوع عملکرد هدست Sony WH-1000XM3 ویدئو را ببنید: 

هدست Sony WH-1000XM3 به زودی در فروشگاه دیجیکو ارائه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *