Apple Watch Series 4 دیدگاه خود را بنویسید

ساعت اپل سری 4:

سری اپل دیده بان 4 الهام بخش شما برای زندگی یک زندگی سالم با کمک به شما برای مدیریت همه چیز از استرس روزمره و کالری سوخته است. در عین حال، میزان ضربان قلب شما را کنترل می کند و به شما امکان می دهد تا در صورت تشخیص چیزی از نگرانی متوجه شوید. و این حس امنیتی اکنون با تشخیص سقوط و اضطراری SOS پیشرفت می کند. ساعت هوشمند جدید اپل از پشت شما نیز پشتیبانی می کند.


اپل


 

در مقالات بعدی نوع عملکرد ساعت های اپل را به تفسیر بیان میکنیم

ویژگی های Apple Watch Series 4 :

 طراحی:
سری 4 نشان دهنده طراحی مجدد و مهندسی مجدد اپل  است. از گوشه های منحنی نمایشگر بزرگتر، همه جدید به معماری تراشه S4، هر جزئیات مورد توجه قرار گرفته است. ساعت اپل همیشه یک محصول منحصر به فرد شخصی است. و اکنون قدرتمندتر است.
نمایشگر:
نمایشگر ویژگی مشخصی از اپل دیده می شود، و سری 4 آن را بیشتر از همیشه تحریک می کند. چالش این بود که آن را بزرگتر بدون افزایش قابل توجه اندازه مورد و یا مصالحه عمر باتریاست. محدوده های کوچکتر یک منطقه مشاهده را افزایش می دهد که بیش از 30 درصد بزرگتر است، در حالی که یک تکنولوژی صفحه نمایش به نام LTPO باعث افزایش کارایی قدرت می شود و به شما کمک می کند روزی را با یک بار شارژ کنید.

اپل


بررسی عملکرد سلامتی شما:
ساعت اپل سری 4 به طور منظم قلب شما را در طول روز نظارت می کند، بنابراین می توانید میزان ضربان قلب خود را در هر زمان و پیگیری عملکرد قلب خود را بررسی کنید. چه چیزی بیشتر، اگر میزان ضربان قلب غیرعادی و یا پایین آن را تشخیص دهد، آن را به شما هشدار میدهد حتی زمانی که نشانه ها را احساس نکنید.
ضربان قلب بالا یا پایین ممکن است علائم یک بیماری جدی باشد. اما بسیاری از مردم علائم را تشخیص نمی دهند، بنابراین علل اساسی اغلب تشخیص داده نمی شوند. سری اپل دیده بان 4 قلب خود را بررسی و هشدار به این بی نظمی است بنابراین شما می توانید اقدام فوری و با دکتر خود مشورت کنید.تمام داده های قلب خود، و همچنین اطلاعاتی از برنامه های بهداشتی و تناسب اندام، در برنامه iPhone Health شما جمع آوری می شود. فعالیت، خواب، ذهن و تغذیه در یک تصویر لحظهای برجسته شده است.
تشخیص افتادن :
اپل ساعت با استفاده از شتاب سنج جدید و ژیروسکوپ می تواند تشخیص دهد که کاهش یافته است. هنگامی که حادثه ای مانند این ocalertcurs، هشدار کاهش سختی تحویل داده می شود و شما به راحتی می توانید یک تماس تلفنی را به سرویس های اضطراری یا اخطار اخطار دهید. اگر پس از 60 ثانیه پاسخ ندهید، تماس اضطراری به صورت خودکار قرار می گیرد و پیام به مخاطبین اضطراری شما ارسال می شود.
SOS اضطراری :
SOS اضطراری به شما کمک می کند تا از مچ دست خود کمک بگیرید. این درخواست برای کمک می کند، تماس های اضطراری خود را به اطلاع شما می رساند، مکان فعلی شما را ارسال می کند، و نشان پزشکی پزشکی شما را بر روی صفحه نمایش برای پرسنل اورژانس نمایش می دهد.
ریه های خود را پر کنید پاک کردن ذهن شما
لحظاتی که در طول روز برای متوقف کردن، آرامش و تمرکز ذهن تمرین می کنید می تواند به کاهش استرس و بهبود کلی سلامت کمک کند. برنامه تنفس شما را از طریق یک سری نفس های آرام بخشی متمرکز می کند. در حال حاضر به عنوان یک چهره دیده می شود، بنابراین شما می توانید با افزایش مچ دست خود تمرکز خود را به روز برسانید.
برنامه هایی که سلامت را اولویت اول قرار می دهند.
برنامه های مناسب می توانند نقش مهمی را در یادآوری شما برای حفظ روال های سالم بازی کنند. این که آیا شما می خواهید آب بیشتری بخورید، خواب خود را بهبود بخشیده یا بهتر از یک بیماری مانند دیابت کنترل کنید، یک برنامه طراحی شده برای کمک به اولویت بندی هدف شما وجود دارد.
ویدئو زیر نمایشگر این ساعت اپل می باشد:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *