Halnziye دیدگاه خود را بنویسید

 شرکت Halnziye :
از زمان تأسیس در سال 2007 ، Halnziye متعهد شده است تا مواد رابط حرارتی را با بهترین کیفیت ، اما قیمت رقابتی ارائه دهد. با اصرار بر این تعهد ، ما محصولات بهینه را برای بسیاری از مارک های مشهور معروف در چین و خارج از کشور از جمله هواوی ، لنوو ، فاکسکان ، زالمان ، کولر مستر ، اسپیر و غیره ارائه داده اند.

Halnziye همواره بر سیاست متمرکز بر مشتری اصرار داشته است و سعی در ارائه محصولات و خدماتی دارد که متناسب با نیازهای مشتریان باشد. علاوه بر این ، ما خود را وقف ایجاد یک همکاری طولانی مدت و با ثبات با مشتریان کرده ایم. در آینده ما تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ساخت برند خود با ستایش عمومی در این صنعت انجام خواهیم داد.

Halnziye قبلاً سیستم کاملی از مواد رابط حرارتی ایجاد کرده است و عمده محصولات آن شامل گریس حرارتی سیلیکون ، چسب حرارتی ، پد حرارتی سیلیکون و غیره است که نقش مهمی در خنک کننده سینک گرمای LED ، کولر CPU و VGA دارد. لوازم خانگی ، تجهیزات پزشکی و سایر محصولات الکترونیکی.

Halnziye هیچگاه از تعقیب کیفیت خوب متوقف نشده است و عملکرد محصولات همه احراز هویت SGS را پشت سر گذاشته است ، کالاهای آزمایشی شامل CE ، RoHS ، PFOS و SVHC etc.A و در آزمونهای معتبر مانند CEPREI و Germany EKL.

نوآوری هالنزیه:

در حال حاضر  طیف کاملی از مواد رابط حرارتی را در بازار ارائه داده اند که عمده روغنهای حرارتی سیلیکون  در بازار هستند. نوآوری و تنوع در ظاهر محصول و بسته بندی ، انتخاب های بیشتر و بهتری را برای مشتریان فراهم کرده است.

مهندسان هالنزیه به منظور دستیابی به موفقیت های سطح بالاتر در عملکرد محصول ، خستگی ناپذیر تلاش کرده و اکتشاف می کنند. در همین حال ،  با یک موسسه تحقیقاتی انرژی حرارتی و مواد شیمیایی در یک دانشگاه معتبر چین ارتباط نزدیکی برقرار کردهاند. در واقعیت ، هدف نهایی نوآوری ما بی نظیر است

بازدهی بالا:

هر بخش در Halnziye بسیار کارآمد است ، با هر محصول و هر فرآیند فن آوری به طور موثر و منظم تکمیل می شود ، از جمله خرید مواد اولیه ، مخلوط کردن گریس حرارتی سیلیکون ، شارژ اسپلیت در خط مونتاژ ، آزمایش کیفیت محصولات نهایی و بسته بندی و حمل و نقل نهایی. هدف  ارائه بهترین محصولات با سرعت بالا به مشتریان است.

ویدئو زیر معرف شرکت هالنزیه می باشد:در ادامه به معرفی بعضی از محصولات شرکت هالنزیه می پردازیم:

خمیر سیلیکون 10 گرم هالنزیه HY880 :

سوپر کربن نانو گریس حرارتی از بهترین محصولات کارخانه هالزنیه با فناوری پیشرفته و هسته سیلیکون ترکیبی با قدرت 16 برابر در مقایسه با اهن ضد زنگ و هدایت حرارتی 5 برابر در مقایسه با افزودنی های بسیار عالی نظیر مس میباشد. این مواد کامپوزیتی جدید به عنوان گریس حرارتی ،انرا به بهترین انتخاب برای سیستم های خنک کننده از جمله کولر های CPU تبدیل کرده است.دارای استاندارد های PFOS و ROHS و رسیدن به تایید با گزارش تست SGSخمیر سیلیکون 30گرم هالنزیه HY880:

  1. رسانای گرمایی 5/15 وات بر متر کلوین (W/M-K)
  2. دمای عملیاتی 30- تا 280 درجه سانتی گراد
  3. هسته سیلیکون ترکیبی با قدرت 16 برابر در مقایسه با اهن ضد زنگ
  4. هدایت حرارتی 5 برابر بیشتر از افزودنی های مس
  5. کربن 45%    اکسید اهن 45%   سیلیکون 10%


 

خمیر سیلیکون 6 گرم هالنزیه HY880: 

  1. رسانای گرمایی 5/15 وات بر متر کلوین (W/M-K)
  2. دمای عملیاتی 30- تا 280 درجه سانتی گراد
  3. هسته سیلیکون ترکیبی با قدرت 16 برابر در مقایسه با اهن ضد زنگ
  4. هدایت حرارتی 5 برابر بیشتر از افزودنی های مس
  5. کربن 45%    اکسید اهن 45%   سیلیکون 10%


مقالات به روز را بافروشگاه دیجیکو مطالعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *