فناوری

تکنولوژی2020 دیدگاه خود را بنویسید

تکنولوژی در سال 2020 :
به دنبال دنیای فناوری به معنی نگه داشتن همه پیشرفت های اخیر است، اما واقعا می دانیم که چگونه آنها در جهان تاثیر می گذارند، شما می خواهید در مورد این انقلاب ها خوب قبل از توسعه و شکوفایی آنها بدانید. به عنوان کسی که در حال کار بر روی سیستم های نرم افزاری مشتریان برای چند دهه بوده است، من چندین انقلاب تکنولوژیکی را دیده ام و می روم، اما آنچه واقعا مهم است این است که بدانیم که چه چیزی بعد است.

تکنولوژی که برای تحقق بخشیدن به آینده آماده است، هنوز هم امروز ساخته شده است، اما نگاهی دقیق به صحنه کنونی، چندین منطقه را نشان می دهد که در آینده نزدیک نشانه هایی از پتانسیل تغییر در جهان را نشان می دهد. نسل بعدی رهبران فناوری، محدودیتهایی را که انتظار میرفت، متزلزل می کند، محدود می سازد، با کنجکاوی امروز، آماده شدن برای فردا بودن است. اینها بعضی از پروژه هایی هستند که در حال حاضر برای تبدیل شدن به تغییر جهان در سال 2020 و فراتر از آن هستند.

حمل و نقل:

اتومبیل های خود رانندگی ممکن است در نهایت تبدیل به تکنولوژی انقلابی شوند که بسیاری از آنها پیش بینی می کنند، اما صنعت خودرو در معرض اختلال شدید با یا بدون اتوماسیون است. خودروهای الکتریکی، زمانی که به شدت دامنه نوع آگاهانه محیط زیست هستند، پیش بینی می شود که جریان اصلی را شامل می شود که تقریبا شش درصدی از خودروهای جدید طی چند سال 2020 است. با توجه به پیچیدگی گسترده منابع، سیاست و وابستگی به نفت جهانی ، راحتی، سرعت و پایداری خودروهای الکتریکی یک جایگزین مطلوب را ارائه می دهند که یکی از آنها برای متلاشی کردن کل مناطق جهان است. به عنوان کسی که در دیترویت مستقر است، می توانم به شما بگویم که شرکت های بزرگ خودرو تا به حال متوجه شده اند که این گام بعدی اجتناب ناپذیر برای حمل و نقل، و شما نیز باید باشد. سوال این است که آیا، اما چه زمانی است.

امنیت داده ها:

در حالیکه اغلب حملات hype علیه cryptocurrency بیش از حد شکسته شده است، یک انقلاب خاصی وجود دارد که در حال حاضر فقط در زیر سطح آن اتفاق می افتد. اگر چه پتانسیل اقتصادی درازمدت ابزارهای پولی مانند بیتکوین مشکوک است، تکنولوژی که در زیر سطح قرار دارد، در حال حاضر زمینه های امنیت آنلاین، ثبت ضبط و قابلیت اطمینان را تغییر می دهد. به عبارت ساده، blockchain یک فهرست داده توزیع شده است که فوق العاده قوی است و به طور مرتب هکرها را هراس می دهد. اطلاعات در داخل رمزگذاری شده است تا آن را امن نگه دارد، اما در عین حال، آن را در سراسر یک شبکه بزرگ ذخیره می شود و هیچ نقطه مرکزی از شکستن یک سرور معمولی ندارد. تقریبا هر مشتری از شرکت من، Quantam Solutions، نگران امنیت سیستم های خود است و با استفاده از تکنولوژی رمزنگاری پیشرفته و رمزنگاری، این نگرانی ها بیشتر نمی تواند باشد. Blockchain در حال حاضر برای حسابداران معامله توسط بانک های بزرگ و شرکت های ذخیره سازی داده استفاده می شود و پتانسیل کامل آن می تواند به طور بالقوه برای حفظ امنیت رای ما مورد استفاده قرار گیرد، اطمینان حاصل شود که هنرمندان پرداخت هزینه های موسیقی خود را دریافت می کنند و یکپارچگی داده های طولانی مدت در اینترنت را فراهم می کنند.

قدرت پردازش:

هیچ کامپیوتر کارآمدتر و پیچیده تر از وجود مغز انسان وجود ندارد و بیش از هزار بار سریعتر از بهترین ابر رایانه کار می کند. در طول سالها، دانشمندان به آرامی بیشتر درباره آنچه بخشهای مختلف مغز انجام می دهند یاد می گیرند. با این حال، فرآیندهای اساسی عمدتا یک رمز و راز است. اما بین سال های 2020 تا 2020 ممکن است تغییر کند.

شما همچنین می توانید

تراشه های رایانه ای Neuromorphic که روند پردازش های طبیعی مغز ما را شبیه سازی می کنند، در حال حاضر در حال توسعه هستند و ممکن است در نتیجه تبدیل شدن به بزرگترین تغییر در تکنولوژی پردازنده از زمان تراشه باشد. اینتل و سایر تولیدکنندگان مشتاق هستند تا این تراشه ها را به بازار عرضه کنند. در حالی که نه به عنوان قدرتمندترین چیپ های سیلیکون پیشرفته، کارایی آنها به طور بالقوه می تواند به استفاده از هوش مصنوعی تبدیل شود به “تغییر جهان” که پیش بینی کنندگان آن انتظار دارند.

نانوتکنولوژی:

ما در مورد آن سالها صحبت کرده ایم، بنابراین اگر شما از کلمه “فناوری نانو” خسته شده باشید، من را ببخشید. با این حال، اگر تصمیم گرفتید آن را نادیده بگیرید، این کار را با خطر شخصی خود انجام می دهید. در نهایت نانوتکنولوژی در سالهای آینده به دنبال جهش از گمانه زنی به استفاده گسترده از تجارت است. از مراقبت های بهداشتی تا تولید، رهبران تجاری در تقریبا هر حوزه به زودی با فناوری نانو می پردازند. سازمان های دولتی آمریکا به طور انحصاری در انتظار این اتفاق نیستند، و نانوتکنولوژی یک طرح امضا برای ناسا، وزارت دفاع، وزارت انرژی و غیره است. ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای آینده نانو فناوری آینده تا سال 2020 است. انتظار می رود که این فناوری به سرعت در حال تبدیل شدن به یک راننده بزرگ اقتصاد ملی باشد، بنابراین رقابت شدید است. در حالی که شما ممکن است احساس کنید که قبلا شنیده اید، زمانی که نانوتکنولوژی واقعا به بازار می رسد، بسیاری از ناظران آرزوی دیدن آن را دارند.

پرداخت های موبایل:

همانطور که اینترنت چیزها (IoT) حتی بیشتر گسترش می یابد، تقریبا همه چیز ما را لمس می کند برخی از سطح اتصال آنلاین. این برای کیسه های ما چیست؟ خوب، برای یک چیز، دیگر به آنها نیازی نداریم. خدمات پرداخت موبایلی مانند Venmo و Square Cash در طول چند سال گذشته منفجر شده اند و هیچ نشانه ای از تداوم، استفاده از پول ما از کارت های سنتی و نقدی ندارند. در سال های آینده، به دنبال “خرید” برای به دست آوردن یک معنی کاملا جدید است. در حالی که گام های کودک پیش از این به سمت آینده بی نقص گرفته شده است – فکر می کنید که محصولات آمازون بدون استفاده از اکو از راه دور نروند – ما به زودی اطلاعات پرداختمان را همانطور که عینک های خود را حمل می کنیم و یا ساعتهای دستبندمان را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ما تحویل می دهیم . تصور کنید قبل از خارج شدن از ماشین خود، پارکینگ را پرداخت کنید، یا اقلام را از قفسه بیرون بیاورید و فقط با رفتن به خارج از فروشگاه، پرداخت کنید. شما فقط می توانید سطح آنچه را پرداخت های IoT و دیجیتال در سال 2020 و فراتر از آن انجام خواهد شد.

به طور قطعی پیش بینی آینده از بسیاری از ما خارج است، اما انگشت روی پالس تغییرات امروز همراه با تجربه متفکر نشان می دهد این پنج جنبش تکنیکی است که دریای تغییرات فقط منتظر اتفاق می افتد. دنیای 2020، زمانی که صرفا گمانهزنی است، نزدیک به ما است و شاید به وعدههای علمی تخیلی برسد. امکانات بی وقفه وسوسه انگیز است.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *