ماتریکس

ماتریکس HDMI دیدگاه خود را بنویسید

ماتریکس HDMI:

سوئیچ ماتریکس HDMI Matrix Switch می‌تواند تصویر را از چند دستگاه دارای خروجی HDMI در چند مانیتور و تلویزیون دارای ورودی HDMI نمایش دهد. رابط HDMI صدا و تصویر را همزمان از طریق یک کابل HDMI انتقال می‌دهد. ماتریکس HDMI را می‌توان ترکیبی از اسپلیتر HDMI و سوئیچ HDMI دانست. شما با ماتریکس می‌توانید یک ویدئو را به طور همزمان روی تمام خروجی‌ها و یا ویدئوی‌های مختلفی را روی خروجی‌های متفاوت پخش کنید. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از تصویر با کیفیت بالای ۱۰۸۰P را دارد و در مدل‌های جدیدتر از کیفیت ۴Kx2K نیز پشتیبانی می‌کند.

ماتریکس HDMI قابلیت پخش سه بعدی – ۳D را نیز داشته و با EDID و HDCP نیز سازگار است. از ماتریکس می‌توان برای اکثر دستگاه‌های HDMI نظیر blu-Ray و DVD پلیر، کنسول‌های بازی، لپ تاپ و کامپیوتر، ست تاپ باکس، DVR و … استفاده کرد. با این حساب، شما به راحتی می‌توانید صدا و تصویر را با کیفیت بسیار بالا از دستگاه‌های مختلف به روی نمایشگرهای متفاوت نمایش داده و بین آن‌ها سوئیچ کنید.

ماتریکس HDMI دارای مدل‌های مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به مدل‌های ۲×۲, ۴×۲, ۴×۴, ۶×۲, ۸×۸, ۱۶×۱۶, ۳۲×۳۲, ۶۴×۶۴ اشاره کرد.

عدد اولی در مدل نشانگر تعداد ورودی و عدد دومی نشانگر تعداد خروجی HDMIدستگاه است، برای مثال ماتریکس HDMI 4×۲ دارای ۴ ورودی HDMI و دو خروجی HDMI است.

در ادامه به معرفی سه نمونه ماتریکس HDMI که می توانید از فروشگاه دیجیکوخرید نمایید:

ماتریکس سوئیچ ۴ در ۴ HDMI مارک فرانت با قابلیت ۳D/4K/EDID:

سوئیچ ماتریکس HDMI  با مارک فرانت بهترین کیفیت صوت و تصویر را به ارمغان می اورد. کیفیت تصویر سه بعدی و با رزولوشن ۲۱۶۰ و با فرکانس ۳۰ هرتز و همچنین قابلیت تغییر صدا و تصویر را با استفاده از ماژول EDID که بر روی بدنه سوئیچ ماتریکس قرار گرفته را دارد. سوئیچ ماتریکس HDMI با ۴ ورودی و ۴ خروجی پورت HDMI قابلیت اتصال دستگاه هایی همچون نوت بوک و کامپیوتر و DVD PLAYER و XBOX و PS4 و…… را بر روی ۴ نمایشگر دارد.

بوسیله ماتریکس سوئیچ ۴ در ۴ HDMI میتوانید ۴ دستگاه را به ۴ ورودی سوئیچ  اتصال نموده و از ۴ خروجیHDMI سوئیچ  به ۴ ورودی نمایشگر و یا تلویزیون متصل نمایید. و با سلکت دستی و یا ریموت کنترل هر کدام تصویر را خواستید به هرکدام نمایشگر متصل نمایید. 

ماتریکس سوئیچ ۶ در ۲ HDMI مارک فرانت با قابلیت ۳D/4K/RCA/EDID:

سوئیچ ماتریکس HDMI  با مارک فرانت بهترین کیفیت صوت و تصویر را به ارمغان می اورد. کیفیت تصویر سه بعدی و با رزولوشن ۲۱۶۰ و با فرکانس ۳۰ هرتز و همچنین قابلیت تغییر صدا و تصویر را با استفاده از ماژول EDID که بر روی بدنه سوئیچ ماتریکس قرار گرفته را دارد همچنین قابلیت رفت و برگشت صدا و یا همان ARC را دارا میباشد. سوئیچ ماتریکس HDMI با ۶ ورودی و ۲ خروجی پورت HDMI قابلیت اتصال دستگاه هایی همچون نوت بوک و کامپیوتر و DVD PLAYER و XBOX و PS4 و…… را بر روی ۲ نمایشگر دارد. 

ماتریکس سوئیچ ۴ در ۲ HDMI مارک فرانت با قابلیت ۳D / 4K / EDID:

سوئیچ ماتریکس HDMI  با مارک فرانت بهترین کیفیت صوت و تصویر را به ارمغان می اورد. کیفیت تصویر سه بعدی و با رزولوشن ۲۱۶۰ و با فرکانس ۳۰ هرتز و همچنین قابلیت تغییر صدا و تصویر را با استفاده از ماژول EDID که بر روی بدنه سوئیچ ماتریکس قرار گرفته را دارد. سوئیچ ماتریکس HDMI با ۴ ورودی و ۲ خروجی پورت HDMI قابلیت اتصال دستگاه هایی همچون نوت بوک و کامپیوتر و DVD PLAYER و XBOX و PS4 و…… را بر روی ۲ نمایشگر دارد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *