AirPods دیدگاه خود را بنویسید

AirPods :
برای بارگیری AirPods خود، آنها را در مورد خود قرار دهید. پرونده شما هزینه های چندگانه ای را برای AirPod های خود دارد، بنابراین شما می توانید بر روی بروید. برای نگه داشتن AirPods خود، آنها را در مواردی که آنها از آنها استفاده نمی کنید قرار دهید.

برای شارژ کردن، کابل  که AirPods خود را درون جعبه لایتنینگ در مورد خود قرار داده است، وصل کنید. سپس انتهای دیگر کابل را به یک شارژر یا پورت USB وصل کنید. می توانید پرونده خود را با AirPod های خود در داخل و یا بدون آن تحویل دهید. در صورت استفاده از یک شارژر USB آیفون یا آی پد یا اتصال به Mac خود، می توانید سریعتر شارژ کنید.

شما می توانید مورد شارژ بی سیم خود را با شارژ شارژ Qi تایید شده و یا با اتصال رعد و برق. اطمینان حاصل کنید که مورد خود را بر روی شارژر قرار دهید تا نور وضعیت به سمت بالا و با درب بسته شود. نور وضعیت باید میزان شارژ فعلی را برای 8 ثانیه نشان دهد. برای مشاهده وضعیت شارژ در هنگام شارژ AirPods خود، به بررسی وضعیت شارژ مراجعه کنید.

درباره عمر باتری :
هنگامی که شارژ باتری AirPod کم است، صدای یک یا هر دو AirPod را می شنوید. هنگامی که شارژ باتری کم است و یک بار دیگر درست قبل از اینکه AirPod ها خاموش شود، یک بار صدای تان را می شنوید.


 


در اینجا چیزی است که شما می توانید با AirPods (نسل دوم) انتظار داشته باشید:

شما بیش از 24 ساعت از زمان گوش دادن، 1 یا 18 ساعت زمان مکالمه AirPods شما می توانید تا 5 ساعت در زمان گوش دادن 3 یا 3 ساعت در زمان مکالمه صرفه جویی کنیداگر شما AirPods خود را به مدت 15 دقیقه در مورد شما، شما می توانید تا 3 ساعت زمان listening5 یا تا 2 ساعت زمان مکالمه 6
در اینجا چیزی است که شما می توانید با AirPods (نسل 1) انتظار داشته باشید:


بر روی آی فون خود، جعبه مورد خود را با AirPods خود باز کنید و پرونده خود را نزدیک به دستگاه خود نگه دارید. چند ثانیه صبر کنید تا وضعیت شارژ AirPod های خود را با مورد شارژ ببینید.شما همچنین می توانید وضعیت شارژ AirPod های خود را با مورد شارژ با ویجت باتری در دستگاه iOS خود بررسی کنید. اتهام پرونده شما تنها زمانی ظاهر می شود که حداقل یک AirPod در مورد آن باشد.

اگر AirPods خود را در مورد خود و درب باز است، سپس نور نشان می دهد وضعیت شارژ AirPods. هنگامی که AirPods شما در مورد شما نیست، نور نشان می دهد وضعیت مورد شما. سبز به طور کامل شارژ شده و به معنای کمتر از یک شارژ باقی مانده است.

هنگامی که شارژر بیسیم شارژر را به یک شارژر وصل می کنید، یا آن را در یک متری شارژر Qi تایید کنید، نور وضعیت به مدت 8 ثانیه باقی می ماند. اگر نور درخشان سفید باشد، AirPods شما آماده تنظیم با یکی از دستگاه های خود هستند. اگر نور فورا روشن باشد، ممکن است مجددا AirPods خود را تنظیم کنید.

تست های انجام شده توسط اپل در فوریه سال 2019 با استفاده از AirPods نسل قبل (نسل 2)، پرونده شارژ، و موارد شارژ بی سیم و نرم افزار همراه با واحد های آیفون Xs Max و نرم افزار پیش رانندگی انجام شده است. لیست پخش شامل 358 آهنگ صوتی منحصر به فرد خریداری شده از iTunes Store (کدگذاری AAC 256 Kbps) بود. حجم به 50٪ تنظیم شد. تست شامل تخلیه باتری AirPods کامل در حالی که پخش صوتی تا اولین AirPod پخش متوقف شد. AirPods تخلیه به 100 درصد متهم شد، سپس پخش صوتی تا زمانی که AirPod اولین بار پخش را متوقف کرد، از سر گرفته شد. این چرخه تا زمانیکه AirPods و مورد شارژ به طور کامل تخلیه شد تکرار شد. عمر باتری به تنظیمات دستگاه، محیط، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.
تست های انجام شده توسط اپل در فوریه سال 2019 با استفاده از AirPods نسل قبل (نسل 2)، پرونده شارژ، و موارد شارژ بی سیم و نرم افزار همراه با واحد های آیفون Xs Max و نرم افزار پیش رانندگی انجام شده است. حجم به 50٪ تنظیم شد. تست شامل تخلیه باتری AirPods کامل با تماس تلفنی تلفن همراه تا زمانی که AirPod اول متوقف پخش صوتی تماس. AirPods تخلیه به 100 درصد متهم شد، سپس تماس تلفن همراه تا زمانی که AirPod اول متوقف شد پخش صوتی تماس متوقف شود. این چرخه تا زمانیکه AirPods و مورد شارژ به طور کامل تخلیه شد تکرار شد. عمر باتری به تنظیمات دستگاه، محیط، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.
تست های انجام شده توسط اپل در فوریه سال 2019 با استفاده از AirPods نسل قبل (نسل 2)، پرونده شارژ، و موارد شارژ بی سیم و نرم افزار همراه با واحد های آیفون Xs Max و نرم افزار پیش رانندگی انجام شده است. لیست پخش شامل 358 آهنگ صوتی منحصر به فرد خریداری شده از iTunes Store (کدگذاری AAC 256 Kbps) بود. حجم به 50٪ تنظیم شد. تست شامل تخلیه باتری AirPods کامل در حالی که پخش صوتی تا اولین AirPod پخش متوقف شد. عمر باتری به تنظیمات دستگاه، محیط، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.
تست های انجام شده توسط اپل در فوریه سال 2019 با استفاده از AirPods نسل قبل (نسل 2)، پرونده شارژ، و موارد شارژ بی سیم و نرم افزار همراه با واحد های آیفون Xs Max و نرم افزار پیش رانندگی انجام شده است. حجم به 50٪ تنظیم شد. تست شامل تخلیه باتری AirPods کامل با تماس تلفنی تلفن همراه تا زمانی که AirPod اول متوقف پخش صوتی تماس. عمر باتری به تنظیمات دستگاه، محیط، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.
تست های انجام شده توسط اپل در فوریه سال 2019 با استفاده از AirPods نسل قبل (نسل 2)، پرونده شارژ، و موارد شارژ بی سیم و نرم افزار همراه با واحد های آیفون Xs Max و نرم افزار پیش رانندگی انجام شده است. لیست پخش شامل 358 آهنگ صوتی منحصر به فرد خریداری شده از iTunes Store (کدگذاری AAC 256 Kbps) بود. حجم به 50٪ تنظیم شد. تست 15 تایی با AirPod های تخلیه شده که برای 15 دقیقه شارژ شده اند، پس از آن پخش صوتی آغاز شد تا اولین AirPod پخش متوقف شد. عمر باتری به تنظیمات دستگاه، محیط، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.
تست های انجام شده توسط اپل در فوریه سال 2019 با استفاده از AirPods نسل قبل (نسل 2)، پرونده شارژ، و موارد شارژ بی سیم و نرم افزار همراه با واحد های آیفون Xs Max و نرم افزار پیش رانندگی انجام شده است. حجم به 50٪ تنظیم شد. تست 15 تایی با AirPod های تخلیه شده که برای 15 دقیقه شارژ شده اند، سپس یک تماس تلفن همراه آغاز شد تا اولین AirPod با بازی صوتی تماس متوقف شود. عمر باتری به تنظیمات دستگاه، محیط، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *