هدفون

WEAR SPACE دیدگاه خود را بنویسید

SPACEWEAR SPACE  یک دستگاه است که به کاربران اجازه می دهد تا “فضای شخصی” مجهز به فناوری لغو صدا و یک تابع پارتیشن بندی را که فضاهای مجاز را در فضایی از بین می گذارد، بپوشاند. روش های مدرن کار متفاوت هستند و مرزهای محیط کار ما فضایی با دفاتر باز است ک

ه باعث تشویق ارتباطات در کافه می شود. در حالی که چنین محیط های باز هم ارتباطات را تقویت می کنند، زمانیکه مکالمات، سر و صدا و حرکات افراد دشوار است که روی وظایف خود تمرکز کنند. به همین ترتیب، کارگران امروز که نیاز به نمایش سطح بالایی از عملکرد دارند، فضاهای شخصی را در اختیار آنها قرار می دهند که حتی می توانند حتی در زمانی که در یک محیط کاری باز قرار می گیرند تمرکز کنند.

هدفون

SPACE EAR اجازه می دهد تا کاربران فورا در محیط اطراف خود مرزهای بصری و روانی ایجاد کنند و فضای شخصی حتی در یک محیط باز امکان پذیر است. با استفاده از فضای خالی، کاربران می توانند “میزان نفوذ ترجیح داده شده در یک فضای شخصی” را تنظیم کنند. این دستگاه با یک مکانیزم زاویه دید بصری (که توسط باز و بسته شدن پارتیشن عمل می شود)، عملکرد لغو لغو صدا و یک عملکرد فیلترینگ صدا تنظیم می شود. توابع به کاربران اجازه می دهد که آنچه را که می خواهند از آن خارج شوند را سفارشی می کنند و فقط اجازه می دهند که در تلفن های موبایل که نمی خواهند از دست بدهند، مانند کسی که نام آنها را می خواند یا ضربه بزنند در درهایشان. همچنین پارتیشن لوازم جانبی با مواد قابل انعطاف ساخته می شود بلافاصله با چرخاندن دستی به سقوط می شود.

هدفون

WEAR SPACE دارای اندازه جمع و جور است که مناسب و قابل حمل است و اجازه می دهد تا فضای شخصی خود را در هر کجا حمل کند و بنابراین فضای شخصی فوری را در جهان که مرزها ناپدید می شوند، فراهم می کند. علاوه بر دفتر، صحنه های دیگری نیز وجود دارد که در آن استفاده از SPACE WEAR در نظر گرفته شده است و در زندگی روزمره مفید است، مانند یادگیری یک زبان جدید، ایجاد تمرکز، و یا کار در خانه زمانی که یک همسر با کودک بازی می کند.

با مشاهده ویدئو زیر بیشتر با این تکنولوژی آشنا شوید:

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *