هواپیما

DJI Mavic 2: دیدگاه خود را بنویسید

DJI Mavic 2:
نور، سرعت:

کیت نورپردازی برای DJI Mavic 2 به شما اجازه پرواز و فیلم در تاریکی می دهد
DJI Mavic 2، در هر دو نوع Zoom و Pro، در حال حاضر هواپیمای مورد علاقه ما و یکی از بهترین محصولات سال 2018 است و این در مورد بهتری است که لوازم جانبی شخص ثالث به بازار عرضه می شود. لوک مکعب، سازنده چراغ های LED  باتری برای عکاسی همراه، اعلام کرد که یک کیت نورپردازی جدید ساخته شده به طور خاص برای DJI Mavic 2اولین از نوع خود است. کیت، که برای پیش سفارش در دسترس است، هزینه 190 دلار و شامل دو چراغ ال ای دی نور 1500 لومن است.

چراغ های مکعبی از آلومینیوم با دوام ساخته شده و هر دو ضد ضربه و ضد آب هستند. آنها فقط در زیر بدن هواپیماهای بدون سرنشین قرار می گیرند که از طریق مونتاژ هایی که در بالای بازوهای پروانه ای جلو روی Mavic 2 قرار دارند، قرار دارند. چراغ ها می توانند 360 درجه چرخش کنند تا جهت نوردهی مورد نظر را بگیرند. هر کوه فقط 1 اونس وزن دارد، بنابراین امیدوارم که آنها زمان پرواز هواپیمای بدون سرنشین را به طور قابل توجهی کاهش ندهند. با قدرت کامل، چراغ ها 30 دقیقه عمر باتری و 750 لوکس در 1 متر را ارائه می دهند.

هواپیما

از طریق بلوتوث، کاربران همچنین می توانند از طریق برنامه تلفن همراه از طریق چراغ های فلش کنترل کنند، اما توجه داشته باشید که این مقدار با محدودیت محدوده فقط 100 فوت می باشد. همچنین، در حالی که Lume Cube حداکثر ارتفاع عملیاتی را تعیین نمی کند، احتمالا می خواهید بدون اینکه هواپیمای بدون سرنشین را در ارتفاع نسبتا کم نگه دارید اگر سعی می کنید زمین را روشن کنید.

واضح ترین استفاده برای کیت برای فیلمبرداری شبانه است. حتی سنسور نسبتا بزرگ 1 اینچی در Mavic 2 Pro به اندازه کافی حساس نیست، برای گرفتن فیلم های پاک در تاریکی. لووم مکعب می گوید یک لنز fresnel سفارشی می دهد زاویه پرتو 60 درجه بدون نقاط داغ، که باید یک نگاه طبیعی برای ضبط ویدئو ارائه دهد.

هواپیما

چراغ ها همچنین در هنگام پرواز موانع را دشوارتر می کنند و حتی حسگرهای اجتناب از مانع Mavic 2 را در شب نیز بهتر می کنند. به طور طبیعی، آنها همچنین قابلیت دیدن هواپیمای بدون سرنشین را افزایش می دهند. در مطبوعات، لووم مکعب بیان می کند که چراغ ها قابلیت عملکرد مستمر و بارق را برای تنظیم مقررات پرواز شبانه FAA ارائه می دهند.

برای استفاده از نور در هواپیمای بدون سرنشین، مانند کمک به عملیات جستجو و نجات یا انجام بازرسی های صنعتی، استفاده از روش های کم اهمیت تر وجود دارد. برای عکاسان، یک DJI Mavic 2 با چراغ ها نیز یک فرصت منحصر به فرد برای مناظر نقاشی نور ارائه می دهد. با قدرت قابل تنظیم، کنترل بلوتوث و حالت های پرواز قابل برنامه ریزی Mavic، باید بتوان آن را در فواصل طولانی با نور نسبتا روشن با نور نسبتا آسان به دست آورد.

هواپیما

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *