HoloLens 2 دیدگاه خود را بنویسید

HoloLens 2 شگفت انگیز :

مایکروسافت HoloLens 2 از نظر فنی شگفت انگیز است. در عرض چند دقیقه، دستگاه به راحتی در  سر قرار می گیردو چشمان را اسکن شده می کند، و یک پرتقال کوچکی در مقابل چهره فرو می ریزد و “فرود” بر روی دست من است.

مایکروسافت مقداری بزرگ از HoloLens در زمینه دید (FOV) را در نسخه اصلی به دست آورد، اما هنوز هم به اندازه کافی کوچک است که  از لبه های فریم بسیارمشخص است.  این ممکن است به عنوان یک هدست VR ظاهر شود و احساس کند، اما به نظر نمی آید. این واقعا هیچ چیز مانند برنامه های واقعیت تقویت شده (AR) در گوشی شما نیست. اما قطعا یک پل برای چیزی بهتر در آینده ای نه چندان دور است.


vr


این پتانسیل چیزی است که زمان  با HoloLens را خیلی خسته کننده ساخته است. در حالی که می توانم بفهمم که HoloLens 2 به طور مشخص از تکنولوژی پیشرفته تر از برنامه خرید Ikea Place AR در تلفن پیشرفته تر است، اما لزوما تجربه ای بهتر از جدا کردن صندلی های مجازی در اتاق نشیمن  نیست.

تجربیات واقعیت افزوده بهتر:
با یک Galaxy S9 و یک Gear VR، یا مسیرهای پیاده روی گوگل در مسیر حرکت در نقشه، تجربه ساده اما لذت بخش است. این مورد در مورد الگوریتم های پیچیده HoloLens 2 و آگاهی فضایی پرطرفدار نیست.

هولوگرام های  که توسط HoloLens تولید شده اند، در فضای مقابل چشمان من، به جای حلق آویز کردن روی دیوارها یا استراحت روی زمین، شناور شدند. آنها می توانستند این کارها را انجام دهند پروژه ساختمانی که من مشاهده کردم در یک جدول دایره ای ساخته شده به طور خاص برای نسخه ی نمایشی بود، اما مایکروسافت به طور هدفمند HoloLens را مهندسی کرد تا عملی تر از جادو شود. منوها و دکمه ها به لطف لمس پاسخ دادند، اما واقعا به نظر نمی رسید که در اتاق باشند. حتی  همگی قانع کننده نبود.


vr


 HoloLens 2 بیشتر شبیه آینده آزاردهنده فیلم Blade Runner نسبت به غول پیکر Hoverboarding Back to the Future Part II بود و در مقایسه با تعجب و لذت که من برای اولین بار سعی کردم تمام VR را تجربه کنم مقایسه نکردم.

HoloLens 2:

برای کسب و کار ساخته شده است
مخاطبان مورد نظر برای هدست 3،500 دلاری HoloLens 2 نیستم. مایکروسافت دو بار در خط demo به من ضربه زد تا اولویت بندی افراد مهم را به دست آورد. و به جای تیراندازی بیگانگان، من در حال بررسی سایت ساخت و ساز، بررسی مسائل با ساخت، و پیگیری پروژه از طریق هر مرحله از توسعه بود. در طول راه، با لغزنده ها، دکمه ها را تحت فشار قرار دادم و فقط با حرکت دادن دست های خود، مجازات اشیاء مجازی را تغییر دادم.


vr


سرگرم کننده در در خانه را ترک کنید:
مایکروسافت به وضوح طرح هایی برای آوردن مفهوم HoloLens به توده ها دارد. الکس کپمن، تکنسین فنی، تصمیم گرفت تا آن را در بزرگترین نمایشگاه الکترونیک موبایل سال جاری معرفی کند، او همچنین مدیر اجرایی بازی Tim Sweeney را دعوت کرد تا اعلام کند که پشتیبانی از موتور Unreal 4 که قدرت را برای Fortnite به پلت فرم HoloLens می آید .

بنابراین یک رویایی وجود دارد که HoloLens 3 یا 4 ممکن است یک دستگاه مقرون به صرفه و قابل دسترس برای فروش به مصرف کنندگان باشد. اما در صورت وجود آن، پلتفرم HoloLens تا زمانی که بخواهد یک همراه ایکس باکس باشد، کاری انجام می دهد. حتی ساده ترین برنامه های کاربردی مبتنی بر گوشی های VR و AR ارائه محدوده محیط 360 درجه ای است که شما را به دنیای جدید انتقال می دهد و شما را مجذوب خود می کند. محدوده وسیعتری از HoloLens 2، بسیار سرگرم کننده از آن است.


vr


مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *