تبدیل نری به مادگی USB3.0

تبدیل نری به مادگی USB3.0 دیدگاه خود را بنویسید

تبدیل نری به مادگی USB3.0 :

تبدیل نری به مادگی USB3.0 مینی تک با حالت 90 درجه باعث میشود از فشار حداکثری بر روی پورت USB جلوگیری کند. این تبدیل نری به مادگی USB3.0 برای اتصال به ضبط خودرو ، نوت بوک ، سیستم خانگی ، و ضبط خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و سرعتی معادل 5 گیگابایت بر ثانیه را برای انتقال اطلاعات جا به جا میکند البته باید پورت USB نوت بوک و…. و دستگاه متصل به USB مثل فلش مموری از نوع USB3.0 باشد.جنس بدنه تبدیل نری به مادگی USB3.0 از PVC مقاوم و با کیفیت تولید شده است. به تبدیل نری به مادگی USB3.0 نیز زانو USB میگویند.


 

تبدیل نری به مادگی USB3.0


توضیحات تبدیل نری به مادگی USB3.0 :

آداپتور نر به ماده زاویه راست USB 3.1، برای گسترش کابل USB در فضای باریک استفاده می شود، به طوری که کابل را می توان بدون آسیب رساندن به کابل یا پورت دستگاه به دستگاه متصل کرد و طول عمر را افزایش داد.
آداپتور زاویه راست آداپتور زاویه راست USB3.1 90 درجه، سرعت انتقال داده تا 10 گیگابیت در ثانیه، به شما امکان می دهد فایل های با ظرفیت بالا را در چند ثانیه انتقال دهید، سازگار با سری USB3.0/2.0/1.0 و پشتیبانی از شارژ تا 5V/3A.
USB یک آداپتورماده به نر، رایانه تبلتی را پشتیبانی می کند تا دستگاه های کمکی مانند گیم پد، ماوس، صفحه کلید و غیره را برای تبادل و انتقال داده، کارکرد تبلت راحت متصل کند.
تبدیل زاویه راست ماده به نر USB3.1، سازگار با پورت USB A برای انتقال داده و دستگاه های شارژ، به طور گسترده در کامپیوتر، لپ تاپ، شارژر USB، بانک شارژ، درایو فلش USB و غیره استفاده می شود (فقط عملکرد USB، می تواند خروجی HDMI، VGA و سایر سیگنال های صوتی و تصویری)
آداپتور USB 90 درجه A3.1، بدون نصب نصب، وصل و پخش. کوچک و حمل آسان، می تواند بدون تداخل در درگاه USB باقی بماند.

توجه:

محصولات دارای دوشاخه برق برای استفاده در ایالات متحده طراحی شده اند. پریزها و ولتاژ در سطح بین المللی متفاوت است و این محصول ممکن است برای استفاده در مقصد شما به آداپتور یا مبدل نیاز داشته باشد. لطفاً قبل از خرید سازگاری را بررسی کنید.

 


تبدیل نری به مادگی USB3.0

 

 


آداپتور ماده به نرUSB 3.1 زاویه 90 درجه، ناحیه فشرده مشکل را برای اتصال مشکل حل کنید، به طوری که کابل داده جهت گسترش مناسب را داشته باشد. بنابراین آنها نمی چسبند و نمی شکنند. سرعت انتقال 10 گیگابیت بر ثانیه دو برابر USB3.0 است که بستگی به پورت USB دستگاه دارد.

توجه:

اگر دستگاه شما دارای پورت USB 3.1 باشد، سرعت آن تا 10 گیگابیت بر ثانیه و اگر دارای پورت USB 3.0 باشد، تا 5 گیگابیت بر ثانیه سرعت خواهید داشت.


تبدیل نری به مادگی USB3.0


ویژگی های تبدیل نری به مادگی USB3.0 :

  1. نوع رابط: رابط USB A3.1 مرد به زن
  2. توابع: انتقال داده و شارژ
  3. سرعت انتقال : 10 گیگابیت بر ثانیه
  4. حداکثر پشتیبانی: 5V/3A

تبدیل نری به مادگی USB3.0

 


تبدیل نری به مادگی USB3.0 مینی تک اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *