تبدیل DP ماده به MDP نری 8K

تبدیل DP ماده به MDP نری 8K دیدگاه خود را بنویسید

تبدیل DP ماده به MDP نری 8K مینی تک :

بوسیله تبدیل DP ماده به MDP نری 8K مینی تک میتوانید کابل دو سر DP را به کابل DP به MDP تبدیل نمایید. فرض کنید میخواهید تصویر مورد نظر مک بوک با پورت MDP را بر روی نمایشگر با پورت DP منتقل نمایید ولی کابل در دسترس شما کابل دوسر دیسپلی پورت است و تهیه کابل دیسپلی به مینی دیسپلی هزینه بر برای شما خواهد بود از اینرو تهیه تبدیل DP ماده به MDP نری 8K مینی تک  بسیار اسان تر ،ارزان تر و کم جا و قابل حمل و نقل میباشد .

جنس بدنه تبدیل DP ماده به MDP نری 8K مینی تک  از PVC مقاوم و زیبا و مستحکم ساخته شده است و کیفیت 8K با فرکانس 60 هرتز و کیفیت 4K با فرکانس 120 هرتز منتقل مینماید. توجه داشته باشید تبدیل DP ماده به MDP نری 8K مینی تک  دو طرفه میباشد و به صورت برعکس نیز تصویر منتقل مینماید.


تبدیل DP ماده به MDP نری 8K

 


توضیحات تبدیل DP ماده به MDP نری 8K :

آداپتور Mini DP به DP:

صدا و تصویر HD را از رایانه یا تبلت به مانیتور یا پروژکتور منتقل می کند. پشتیبانی از برنامه تعویض سر DP، انتقال و طولانی کردن کابل DP. یک کابل DisplayPort جداگانه (فروش جداگانه) مورد نیاز است.

آداپتور Mini DP به DP 1.4:

پشتیبانی از 4K*2K، پشتیبانی تا 8K@60HZ، وضوح 7680*4320، چهار برابر وضوح 4K. Displayport 1.4 Extender سازگار با فرکانس 4k@240Hz.
آداپتور Mini Displayport Male به Displayport Female: PLUG and PLAY Without Driver، مشکل مک بوک و سایر نوت بوک های نازک و سبک را بدون تبدیل رابط DP حل می کند.

آداپتور Displayport به Mini Displayport:

سازگار با MacBook Air، MacBook Pro (قبل از 2016)، Mac Mini، Mac Pro. Microsoft Surface Pro/Pro 2/Pro 3/Pro 4, Surface 3 (نه Surface/Surface 2), Surface Book; و بیشتر.

آداپتور Mini DP به DP کانکتور 8K با کیفیت بالا:

پوسته آلیاژ آلومینیوم: مقاوم در برابر سایش، اتلاف گرما خوب، ضد تداخل. جمع و جور، حمل آسان. توجه: برای HDMI نیست.


تبدیل DP ماده به MDP نری 8K

 


آداپتور Mini Displayport به Displayport 8K :

آداپتور Poyiccott Mini DP به DP، صدا و تصویر HD را از رایانه یا تبلت به مانیتور یا پروژکتور منتقل می کند. پشتیبانی از برنامه تعویض سر DP، انتقال و طولانی کردن کابل DP. یک کابل DisplayPort جداگانه (فروش جداگانه) مورد نیاز است.ویژگی های تبدیل DP ماده به MDP نری 8K :

  1. رزولوشن: پشتیبانی از 4K*2K، پشتیبانی تا 8K@60HZ، وضوح 7680*4320
  2. اندازه: 34.4mm*21.5mm*11mm
  3. رابط 1: دوشاخه نر نمایش پورت Mini
  4. رابط 2: دوشاخه زن Displayport
  5. توجه: توجه: برای انتقال داده HDMI نیست. نه برای تاندربولت.

تبدیل DP ماده به MDP نری 8K

 


سازگاری تبدیل DP ماده به MDP نری 8K :

مک بوک ایر، مک بوک پرو (قبل از 2016)، مک مینی، مک پرو؛ Microsoft Surface Pro/Pro 2/Pro 3/Pro 4, Surface 3 (نه Surface/Surface 2), Surface Book; و بیشتر.


تبدیل DP ماده به MDP نری 8K


تبدیل DP ماده به MDP نری 8K مینی تک اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *