تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا

نصب تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا دیدگاه خود را بنویسید

نصب تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا :

بوسیله این تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا  میتوانید  چند پاور را به صورت همزمان متصل کنید و با تجمیع وات همه پاور ها برای یک کامپیوتر استفاده نمود.زمانی که تعداد کارت گرافیک های شما زیاد است و یا کارت های داخلی به حدی است که وات پاور شما کم میاورد و یا به طور کلی اگر پاور با وات ضعیف و پایین داشته باشید با استفاده از تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا  میتوانید ۲ و یا چند پاور را با هم سری بنمایید و بر روی کامپیوتر استفاده نمایید  مثلا میتوانید برای داشتن یک پاور ۲۰۰۰ وات دو عدد پاور ۱۰۰۰ وات را بوسیله این تبدیل سری کرد.(شما میتوانید تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا اصل را از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.)

پلاگین کوچک ، سبک و واقعی ، آداپتور Add2PSU به شما امکان می دهد انرژی بیشتری به رایانه خود اضافه کنید. بدون سیم برش یا لحیم کاری ، هیچگونه عملکرد رایانه شما به خطر نیفتد.اکنون راهی برای افزودن قدرت بیشتر به رایانه وجود دارد.یک روش پلاگین و بازی واقعی برای مدیریت برق اضافی برای آن کارت های گرافیک بزرگ ، دیسک های سخت بزرگتر ، فن های خنک کننده و تنظیمات روشنایی خنک که همه می خواهند.
افزودن قدرت بیشتر به این معنی نیست که شما بیشتر استفاده می کنید ، فقط باید بیشتر استفاده کنید.
شما توزیع برق بهتری نسبت به فقط استفاده از یک منبع تغذیه دارید و بار را با داشتن واحدهای بیشتر تقسیم می کنید.برای استفاده ، یک اتصال 4 پین Molex از منبع تغذیه اولیه و اتصال 24 پین atx از منبع ثانویه به منبع Add2PSU وصل کنید.وقتی منبع تغذیه اولیه روشن شود ، منبع تغذیه ثانویه نیز روشن می شود.

روش سیم کشی:

  1. لطفا منبع تغذیه اصلی 24PIN را به سر زن 24PIN وصل کنید و سر دیگر را به صفحه اصلی وصل کنید.
  2. سپس پورت تشخیص 4 پین سیم برق منبع ثانویه را به کارت riser متصل کنید.
  3. سپس می توان فهمید که منبع تغذیه ثانویه و منبع تغذیه اصلی همزمان روشن و خاموش هستند و باعث افزایش طول عمر منبع تغذیه و کارت گرافیک می شود.
تجمیع کننده وات چند پاور ADD2 PSU با پورت ساتا

مقالات به روز را درفروشگاه دیجیکو مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *