5 فناوری های آینده در سال 2020 دیدگاه خود را بنویسید

5 فناوری های آینده در سال 2020 :
شرکت های فناوری در آغاز سال جدید با ارائه برخی از برنامه های بلندپروازانه خود برای ماه های آینده شروع به خواندن کردند. شروع و شرکت های چندملیتی به طور یکسان شروع به احساس اثرات ریسک نوآوری در صنعت می کنند و تکنولوژی هر سال در زندگی روزمره بیشتر در هم می آمیزد.

با پیشرفت 2018، پنج فناوری آینده که می توانید انتظار داشته باشید در عرض چند سال آینده در دسترس عموم قرار گیرند.

1. اینترنت وسایل:

اینترنت وسایل زیادی در مورد درون خود فن آوری ها به عنوان نوآوری بزرگ بعدی در تکنولوژی خانه صحبت شده است. در سال های اخیر، IoT شروع به ساخت یک طاقچه برای خود در زندگی روزمره با تصویب رو به رشد از سیستم های مانند صفحه اصلی گوگل و الکسا آمازون است. این دستگاه ها با استفاده از اینترنت، به کاربران امکان کنترل هر چیزی از تهویه مطبوع به امنیت خود را از طریق فرمان صوتی و یک دستیار شخصی کوچک ادامه خواهد داد تا جنبه های بیشتری از خانه را به یک سیستم هماهنگ با استفاده از اینترنت ادامه دهد.

اپل برنامه های خود را برای راه اندازی HomePod در سال جاری اعلام کرده است و سامسونگ در حال کار بر روی تکنولوژی Bixby خود است تا بتواند با موفقیت سیستم های گوگل و آمازون رقابت کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که یکی از این دستگاه ها تا سال 2020 زندگی در خانه و خانه های شما را ساده کند.

با مطالعه مقاله 5راه اینترنت وسایل اطلاعات خود را به رو زکنید.

2. اتوماسیون:

در حالی که نوآوری در زمینه اتوماسیون در مقیاس وسیع به طور سنتی محدود به بخش تولیدی جامعه است، تا سال 2020 فناوری تا سال 2020 به مصرف کنندگان نزدیک خواهد شد. فروشگاه اتوماتیک آمازون، از بین بردن نیاز به صندوقداران، یکی از اولین پیروزی های بزرگ تکنولوژی است از سال.

فروشگاه خود را به عنوان یک جایگزین کارآمد برای خریداران در اولین محل خود اثبات کرد. هزینه های فعلی این فن آوری، با این حال، آن را از دسترسی به تقریبا هر فروشگاه سایت دیگر. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که حسگرهای فشار و دوربین هایی که به صورت اتوماتیک پرداخت می شوند و خطوط طولانی در فروشگاه ها را کاهش می دهند، در چند سال آینده به مواد غذایی و داروخانه ها نزدیک می شوند.

3. Cryptocurrency:

پس از پرش امپراتوری Bitcoin در سال 2017، بازیکنان اصلی فناوری شروع به استفاده از رمزنگاری انتقالی کرده اند. شرکت های کوچکتر در کنار مقادیر اصلی سکه های اصلی که در بازارهای عمده اخبار مانند اتریم قرار گرفته اند، شرکت های کوچکتری در حال توسعه استابل کین ها هستند که تلاش می کنند تا تمام مزایای استفاده از معاملات اوراق بهادار را بدون تغییرات قیمت که سیستم را تحمل می کنند، ارائه دهد.

از آنجایی که این سکه ها شروع به کار خود می کنند و حتی از نوسانات قیمت ها نیز مبادله می کنند، انتظار می رود این دارایی ها تا سال 2020 روش های اصلی پرداخت باشند.

4. Blockchain:

Blockchain، دفتر مرکزی غیر متمرکز که کل بورس اوراق بهادار را حفظ می کند، دارای برنامه هایی است که فراتر از معاملات مالی هستند. شرکت ها تکنولوژی را به همه چیز اعمال کرده اند، از ساده سازی ردیابی و دسترسی به اطلاعات در دانشگاه ها به بازی های جالب و سرگرم کننده که از الگوریتم های پیچیده برای ایجاد تجربه های منحصر به فرد استفاده می کنند.

5. هوش مصنوعی:

هوش مصنوعی، که ممکن است بعدها چیزی از رمان Sci-Fi به نظر برسد، نور را درک می کند و کاربرد فناوری در حال حاضر روی آن کار می شود. به طور خاص، با افزایش اینترنت اشیا، شرکت های فناوری اطلاعات و سایبری در حال پیاده سازی شبکه های عصبی مصنوعی برای نظارت و جلوگیری از حملات DDoS هستند.

علاوه بر برنامه های امنیتی خود، شرکت هایی نظیر آمازون و گوگل این تکنولوژی را برای مصرف کنندگان منظم به کار می گیرند تا خرید و جستجوی ساده در سیستم عامل ها را ساده تر کنند. با تمام پیشرفت های اخیر تکنولوژی AI، منطقی است انتظار داشته باشید تا سال 2020 نوآوری در فعالیت های تجاری و مصرف کنندگان عمیقا متمرکز شود.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *