PCI Express دیدگاه خود را بنویسید

 PCI Express:

PCI Express یک اتصال سریال است که شباهت بیشتری به یک اتوبوس دارد. PCI Express یک اتصال سریال است که شباهت بیشتری به یک اتوبوس دارد. این می تواند کامپیوتر را سریع تر، عملکرد گرافیکی را اضافه کند و جای شکاف AGP را جایگزین کند. ببینید که چگونه در چند صفحه بعدی کار می کند.


کارت


یک اسلات X16 PCIe می تواند داده های بسیار بیشتری را در هر ثانیه از اتصالات فعلی AGP 8x در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این، یک کارت حافظه X16 PCIe می تواند 75 وات قدرت را به کارت ویدیو عرضه کند، در مقایسه با اتصال AGP 8x 25 وات / 42 وات.


کارت


خطوط PCIe بسته های داده را با سرعت یک بیت در هر چرخه حرکت می دهند.


کارت


 

هر خط از یک اتصال PCI Express شامل دو جفت سیم  یکی برای ارسال و دیگری برای دریافت.


کارت


 

اتصال X1، کوچکترین اتصال PCIe، یک خط از چهار سیم ساخته شده است. پیوند x2 حاوی هشت سیم است و بطور همزمان دو بیت را انتقال می دهد، پیوند x4 چهار بیت را انتقال می دهد و غیره. پیکربندی های دیگر x12، x16 و x32 است.


کارت


 

با یک مادربرد SLI-certified، دو کارت گرافیک SLI و یک رابط SLI، کاربر می تواند دو کارت ویدیو را به یک سیستم قرار دهد.


کارت


 

Array Video Alienware:

دو کارت گرافیک بدون قفل همراه با یک Hub Video Merger Hub و نرم افزار اختصاصی است. این سیستم با استفاده از سیستم های خنک کننده و قدرت ویژه برای رسیدگی به تمام حرارت اضافی و انرژی از کارت های ویدئویی استفاده خواهد کرد.


کارت


 

Array Video Alienware:

دو کارت گرافیک بدون قفل همراه با یک Hub Video Merger Hub و نرم افزار اختصاصی است. این سیستم با استفاده از سیستم های خنک کننده و قدرت ویژه برای رسیدگی به تمام حرارت اضافی و انرژی از کارت های ویدئویی استفاده خواهد کرد.

دستگاه هایی که از PCI استفاده می کنند یک اتوبوس معمولی را به اشتراک می گذارند، اما هر دستگاهی که از PCI Express استفاده می کند دارای اتصال اختصاصی خود به سوئیچ است.

در ادامه میخواهیم به معرفی چند نمونه PCI Express بپردازیم که می توانید از فروشگاه دیجیکو خرید نمایید.

کارت شبکه PCIE-EXPRESS اینترنال:

کارت شبکه اینترنال مدل PCIE مناسب سیستم هایی میباشد که فاقد پورت PCI هستند  کارت شبکه اینترنال PCIE با 1 پورت خروجی RG45 از سرعت 10/100 پشتیبانی مینماید. برای تهیه کارت شبکه با اسلات PCI بر روی لینک کلیک نمایید. و برای تهیه کارت شبکه اکسترنال بر روی نام محصول کلیک نمایید. 

کارت کومبو سریال و پارالل PCI EXPRESS  MOSCHIP :

  کارت کومبو  دارای دو نوع چیپست میباشد نوع اول چیپ معمولی و نوع دوم چیپ MOSCHIP که برای دستگاه های صنعتی و حرفه ای بکار میرود.  برای مادربرد های جدید فاقد پورت سریال و پارالل هستند ولی زمانی که یکسری دستگاه هایی از جمله ترازوی دیجیتال و PLC  و دستگاه های صنعتی هنوز با این پورت کار کنند باید اینکارت  را بر روی مادربرد نصب نمود.ولی چون مادربرد های امروزی اسلات PCI  ندارند باید از کارت با اسلات PCI E استفاده نمود. 

کارت PCI EXPRESS 1394 اینترنال چیپست TEXAS با سرعت ۸۰۰ Mbps:

کارت ۱۳۹۴ فوق با برخورداری از چیپست تگزاس (Texas Instrument) دارای بهترین کیفیت و سرعت ممکن برای اتصال انواع دستگاه های ویدئویی، صوتی و … می باشد. در صورتیکه نیاز به کپچر با کیفیت بالا و یا اتصال انواعکارت های صدا و همچنین اتصال انواع دستگاه های صنعتی و … دارید، پیشنهاد ما کارت ۱۳۹۴ با چیپست Texas با سرعت ۸۰۰ می باشد.

این کارت از دو پورت فایروایر با سرعت ۸۰۰ (۹ پین) تشکیل شده است که امکان اتصال به انواع دستگاه های صوتی ، تصویری و صنعتی را می دهد. 

شما می توانید با کلیک بر روی  PCI Expressانواع مختلف ان را از فروشگاه دیجیکو تهیه نمایید.

مقالات به روز را با دیجیکو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *